PDA

View Full Version : سوال: گزارش گیری با کامپوننت های DevExpress

Dj_Milad
پنج شنبه 21 اردیبهشت 1391, 20:38 عصر
سلام به همه ی اساتید و دوستان خوبم در سایت برنامه نویس .

میخواستم اساتید و دوستان گلم منو در گزارش گیری (Reporting) با کامپوننت های مجموعه DevExpress راهنمایی کنن ! در حد خیلی ابتدایی میتونم یک گزارش از پایگاه داده SQLام بگیرم ولی خب من نیاز به Queryهای خیلی حرفه ای دارم ! و ممنون میشم اگه آموزشی ، راهنمایی ، سورس کدی چیزی در اختیارم بگزارید ...

مثلا میخوام بدونم چه جوری میتونم Query بنویسم و اونرو با XtraReport نمایش بدم و اینرو هم بگم برناممو با سی شارپ 2010 و SQL 2008 مینویسم .

این هم یه لینک واسه اطلاعات بیشتر :
http://devexpress.com/Products/NET/Reporting/

Masoud_Mcs
جمعه 22 اردیبهشت 1391, 12:57 عصر
سلام دوست عزیز ، من با کریستال ریپورت کار کردم اگر سوالی داشته باشید در خدمتم . . .

Dj_Milad
جمعه 22 اردیبهشت 1391, 13:34 عصر
ممنونم دوست گرامی ولی من نیاز به کار با کامپوننت های گزارش گیری DevExpress دارم !
از اساتید یعنی کسی نیست که با این کامپوننت ها کار کرده باشه ؟؟؟؟

Dj_Milad
شنبه 23 اردیبهشت 1391, 13:44 عصر
از دوستان عزیز کسی نیست بتونه منو کمک کنه در این راه ؟؟!! :ناراحت:
یعنی واقعا کار نکردید با کامپوننت های DevExpress ؟؟!! :متعجب:

Dj_Milad
شنبه 23 اردیبهشت 1391, 23:33 عصر
خوشحال میشم اگه دوستان اطلاعاتی دارن در اختیار من بزارن ! حتی توی سایت خود این کامپوننت جستجو کردم ولی به چیزی که میخواستم نرسیدم !
دوستان حداقل نظر خودتونو بگید که با چه کامپوننت های گزارش گیری کار کردید و چرا طرف اونا رفتید ؟!

Dj_Milad
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391, 18:42 عصر
بازم سلام خدمت همه ی دوستان . . . امیدوارم حالتون خوب باشه . . .

من واقعا دیگه دارم نا امید میشم :ناراحت: از بین دوستان مهندس یک نفر نیست که بتونه منو راهنمایی کنه ؟!
باز هم منتظر میمونم . . . و از همگی ممنونم .

hamed_hossani
دوشنبه 25 اردیبهشت 1391, 10:47 صبح
شما می تونید از stimulreport و یا fastreport استفادده کنید
که در تالار گزارش گیری ممی توانید مطالب خوبی پیدا کنید!

Dj_Milad
دوشنبه 25 اردیبهشت 1391, 13:30 عصر
با این موارد هم کار کردم !!! ولی خب گیر کار اینجاست که فقط باید با این کامپوننت ها باشه . . .
خیلی ممنونم از راهنماییتون .
بازم خوشحال میشم نظر بقیه دوستان رو بدونم :لبخندساده:

تعجب میکنم چرا دوستان با این کامپوننت ها کار نکردند !!! به نظر من که خیلی قدرتمنده تو زمینه گزارش گیری .