PDA

View Full Version : پیش فرض نوشتن یا اعمال تغییرات فایل متنی در سیستم توسط php

phpninja
جمعه 22 اردیبهشت 1391, 16:35 عصر
سلام
من میخوام به کمک پی اچ پی یک فایل متنی در درایو سی کامپیوتر بازدید کننده باز کنم، یا فایل از قبل موجود را ادیت کنم
برای این کار روشی وجود دارد؟ حالا به کمک پی اچ پی یا جاوا و....

ممنون میشم منو راهنمایی کنید
با تشکر امیر

djsaeedkhan
جمعه 22 اردیبهشت 1391, 16:39 عصر
سلام
بستگی داره چه حجم از اطلاعات رو می خواید قرار بدید اگر زیاد نیست می تونید از کوکی استفاده کنید

phpninja
جمعه 22 اردیبهشت 1391, 16:43 عصر
خیلی کمه
دو یه سه خط نوشته

البته میخوام توی ادرس مشخصی باشه

امکانش هست یا نه؟

Unique
جمعه 22 اردیبهشت 1391, 17:11 عصر
دوست عزیز شما به هیچ وجه نمیتونید روی هارد دیسک بازدید کننده چیزی بنویسین مگه اینکه حفره امنیتی در مرورگر شخص وجود داشته باشه مکانی که برای ثبت اطلاعات شما هست Cookie Repository مررورگر هستش

فکر کن اگه اینطور بود میومدی یک bat فایل میگذاشتی توی Startup ویندوز بیچاره و کل درایو هاش را پاک میکردی یا هر کاری دلت میخواست انجام میدادی !

phpninja
جمعه 22 اردیبهشت 1391, 17:13 عصر
دوست عزیز شما به هیچ وجه نمیتونید روی هارد دیسک بازدید کننده چیزی بنویسین مگه اینکه حفره امنیتی در مرورگر شخص وجود داشته باشه مکانی که برای ثبت اطلاعات شما هست Cookie Repository مررورگر هستش

خوب میشه یه فایل رو اینجا درست کرد و بعدش به یه روش هایی به یه جایی از هارد کپیش کرد
حالا چه با پی اچ پی یا بدون...

اصلا راهی نیست؟

djsaeedkhan
جمعه 22 اردیبهشت 1391, 17:52 عصر
سلام
من سرچ کردم به این نتایج رسیدم
یه نخ گذاشتم
ببین اگه شد به ما هم خبر بده
http://www.google.com/#hl=fa&q=php%2Bsave+file+into+client+pc&oq=php%2Bsave+file+into+client+pc&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=serp.3...11955.19095.0.19514.0.0.0.0.0.0.0.0. .0.0...0.0.cJfXorL9cmo&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=ff7731f5e8a411c7&biw=1366&bih=646

phpninja
جمعه 22 اردیبهشت 1391, 18:00 عصر
من که چیزی سر در نیاوردم

میشه یه فایل ali.bat رو کپی کرد به همون مکانی که فایل های اینترنتی جمع آوری میشه بعدشم بایه دستور ساده بزنیم اون اجرا بشه؟ اینجوری فکر کنم بشه

djsaeedkhan
جمعه 22 اردیبهشت 1391, 18:15 عصر
من که چیزی سر در نیاوردم

میشه یه فایل ali.bat رو کپی کرد به همون مکانی که فایل های اینترنتی جمع آوری میشه بعدشم بایه دستور ساده بزنیم اون اجرا بشه؟ اینجوری فکر کنم بشه

خوب اگه اینجوری که شما میگی بود که سنگ رو سنگ بند نمیشد. این روش هک کردن مال روزای اولیه که اینترنت اختراع شده بود

phpninja
جمعه 22 اردیبهشت 1391, 18:16 عصر
خوب الان چیکار کنم به نظرتون؟ روشی وجود نداره؟

djsaeedkhan
جمعه 22 اردیبهشت 1391, 20:12 عصر
خوب الان چیکار کنم به نظرتون؟ روشی وجود نداره؟

خوب شما واسه چی میخای همچین کاری انجام بدی؟

Unique
جمعه 22 اردیبهشت 1391, 23:05 عصر
دوست عزیز کاری که شما میخوای بکنی نشدنیه ! شما حتی اگه یک iframe از یک سایت دیگه توی سایت خودتون load کنین نمیتونین به document element اون دسترسی داشته باشین حالا شما میخواین فایل روی هارد کپی کنید ؟!!؟

خوب میشه یه فایل رو اینجا درست کرد
کوکی ها با فرمت مشخصی از توی Header یا به وسیله javascript ایجاد میشوند و فایلی در کار نیست !تنها کاری که میشه کرد اینه که یه activex بنویسی و بعدش اون کاربر هم activex تایید کنه و بعد هر کاری خواستی با سیستمش بکنی !