PDA

View Full Version : سوال: عدم نمایش داده های بانک

mahsa.n
جمعه 22 اردیبهشت 1391, 22:36 عصر
با سلام خدمت همه دوستان

من یه صفحه صندوق دریافت پیام خصوصی دارم که در اون یه گریدویو و sqldatasource دارم که به بانک وصل میشه و پیام ها رو نشون میده

همه چیز توی لوکال درست کار میکنه ولی نمیدونم چرا توی هاست پیام ها رو نمایش نمیده حتی ارور هم نمیده ولی نمایش هم نمیده
توی صفحه پروفایل نمایش میده که چند تا پیام جدید داره
سایت mehr-bato.ir
نام کاربری afsane
رمز عبور !!!!!!!

fakhravari
شنبه 23 اردیبهشت 1391, 21:11 عصر
اگر از ابدیت پنل استفاده کنید خطا ها را نشان نمیده

mahsa.n
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391, 10:11 صبح
اگر از ابدیت پنل استفاده کنید خطا ها را نشان نمیده

از up استفاده نکردم

d_derakhshani
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391, 11:27 صبح
مطمئنید که در دیتابیس هاست اصلا اطلاعات موجود دارید؟
داده ثبت کردید؟ ویا داده ها رو از لوکال به سرور انتقال دادید. برای مطمئن شده به صورت دستی(dataTable) اطلاعات رو از پایگاه داده بگیرید و Dt.Rows.Count را در جایی به نمایش در آرید. می تونید خطاها رو هم log کنید تا در صورت بروز خطا متوجه شید.
وقتی برنامه بدون خطا هیچ ینمایش نمیده(و هیچ جا خطا Catch و یا log نشده) احتمالا بسیار زیاد رکوردی برای نمایش موجود نیست.

mahsa.n
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391, 13:47 عصر
مطمئنید که در دیتابیس هاست اصلا اطلاعات موجود دارید؟
داده ثبت کردید؟ ویا داده ها رو از لوکال به سرور انتقال دادید. برای مطمئن شده به صورت دستی(dataTable) اطلاعات رو از پایگاه داده بگیرید و Dt.Rows.Count را در جایی به نمایش در آرید. می تونید خطاها رو هم log کنید تا در صورت بروز خطا متوجه شید.
وقتی برنامه بدون خطا هیچ ینمایش نمیده(و هیچ جا خطا Catch و یا log نشده) احتمالا بسیار زیاد رکوردی برای نمایش موجود نیست.

بانک داده داره من با managment studio چک کردم ، داده های لوکال رو نریختم بلکه داده ثبت کردم، توی صفحه پروفایل نشون میده چند تا پیام خصوصی داری