PDA

View Full Version : سوال: قرار دادن چند خط نوشته روی فرم

veniz2008
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391, 12:20 عصر
سلام دوستان،جستجو کردم هیچی پیدا نکردم ظاهرا من اولی نفری هستم که این سوال رو میپرسه!!!!!!!!،میخوام روی فرمم حدود 10 خط نوشته داشته باشم، تو محیط asp از ادیتورها استفاده میکنیم، تو محیط #C باید از چه کنترلی استفاده کنیم؟

IMANAZADI
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391, 14:22 عصر
به راحتی آب خوردن
با یک لیبل کوچولو

veniz2008
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391, 16:15 عصر
به راحتی آب خوردن
با یک لیبل کوچولو
در اینصورت باید ده تا لیبل برای 10 خط روی فرمم بذارم درصورتیکه من چنین چیزی نمیخوام،میخوام یه کنترل باشه که هر 10 خط رو داخلش بنویسم،شبیه ادیتور در asp .

IMANAZADI
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391, 16:33 عصر
نه دوست عزیز
یک لیبل بزار رو فرمت
بعد برو تو قسمت پروپرتیز (properties) مربوط به لیبل و قسمت تکس (text) رو پیدا کن و نوار کشویی کنار اونو بزن خط اول رو بنویس اینتر بزن خط دوم رو بنویس و به همین صورت تا آخر

programerinfonet
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391, 16:55 عصر
دوست عزیز یک لیبل روی فرمت بگذار و بعد تو قسمت property ها خاصیت MultiLine رو برابر با true قرار بده

syntiberium
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391, 16:58 عصر
اگر داخل برنامه قراره 10 خط اضافه بشه به غیر از خط اول بقیه خط ها باید اولشون یدونه "\n\r" باشه .

veniz2008
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391, 17:17 عصر
اگر داخل برنامه قراره 10 خط اضافه بشه به غیر از خط اول بقیه خط ها باید اولشون یدونه "\n\r" باشه .
یعنی چی؟متوجه نشدم، بیشتر توضیح میدی؟من قرار نیست کدنویسی داشته باشم،این چیزی که شما گفتید رو باید کجا بنویسم؟

samadblaj
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391, 17:36 عصر

اینی که دوستمون گفت برای زمانی هست که بخوای پیخوامت با کد نمایش داده بشه. فرضا n/ میره به خط بعد new line.

دوست عزیز یک لیبل روی فرمت بگذار و بعد تو قسمت property ها خاصیت MultiLine رو برابر با true قرار بده

به این شکل به سادگی میتونی بیای property و کامنت رو توی text وارد کنی.

ولی اگه ابزاری شبیه به editor asp میخوای ، RichTextBox برای متن های طویل مناسبتر هستش، و قابلیت های ویرایش ...

موفق باشی