PDA

View Full Version : اضافه کردن یک کلید دلخواه به HKEY_USERS\S-1-5-21-xxxxxxxxxxx

yeki_be_name_hich_kas
دوشنبه 25 اردیبهشت 1391, 01:48 صبح
سلام و عرض ارادت به همه دوستان یه کمک فوری میخواستم از بچه های حرفه ای این سایت.من یک پروژه دارم که نیاز به اضافه شدن یک کلید و یک سری اطلاعات به HKEY_USERS\S-1-5-21-xxxxxxxxxxx داره.همونطور که میدونید ما تو رجیستری 2 بخش برای یوزر و کاربر داریم یکی HKEY_Current-USERS هست و یکی هم HKEY_USERS که برای هر سیستم و کاربری دارای Sid های متفاوتی است به عنوان نمونه برای بنده HKEY_USERS\S-1-5-21-545546xxxxxxx هست اما عددهایی که به صورت XX در هر سیستمی متفاوت هست.حالا من میخوام یه کلید تکراری همراه با نصبم به 2 بخش در رجیستری کاربر اضافه شه یکیش در همان HKEY_Current-USERS هست که مال همه یکسانه اما دومیش در HKEY_USERS هست که متغییر هست از دوستان استدعا دارم کمک و راهنمایی کنند که چه طور میتونم این کار رو در نصب اینستال شید انجام دهم منتظر پاسخ های گرم شما هستم

yeki_be_name_hich_kas
سه شنبه 26 اردیبهشت 1391, 12:34 عصر
یعنی هیچ کس تا حالا به این مورد برنخورده یا اصلا هیچی در موردش نمیدونید.لطفا هر کس هر چیزی میدونه برای رسیدن بحث به نتیجه کمک کنه.منتظر پاسخ های گرم شما هستم.

yeki_be_name_hich_kas
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391, 11:45 صبح
سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان
آقا امید(far9090 (http://barnamenevis.org/member.php?81998-far9090)) شما هم شناختی رو این مسئله ندارید کمک کنید.مدیران بچه های حرفه ای سایت تا حالا اصلا یعنی این موضوع رو ندید و یا نشنیدید.لطفا هرکسی میتونه به حل شدن این مسئله کمک کنه بیاد به میدون.این مشکل خیلی حیاتیه.منتظر پاسخهای گرم شما عزیزان هستم.