PDA

View Full Version : سوال: Web User Control در صفحات .html

babakmajd
دوشنبه 25 اردیبهشت 1391, 15:46 عصر
سلام دوستان ، من مشکلی به شرح زیر دادم :
من درحال ادیت کردن یک سایت HTML قدیمی هستم.تمام صفحات این سایت .htm هست.من یک Web User Control ساختم اما مثل اینکه تو صفحه html ، رندر نمیشه یا من نمیدونم چطوری میشه.و فقط تو صفحه aspx رندر میشه.اگر کسی میدونه بهم بگه لطفآ یا اگر راه حل دیگه ای دارید که بتونه کار Web User Control رو تو صفحات html بکنه بهم بگه لطفآ .مرسی majdabadi@miteceng.com هم ایمیله

TeacherMath
دوشنبه 25 اردیبهشت 1391, 16:21 عصر
asp به پسوند فایل نگاه می کنه و صفحه را رندر می کنه . برای استفاده از صفحه html قدیمی محتویات اونو توی یه فایل aspx بریز .

aminghaderi
سه شنبه 26 اردیبهشت 1391, 09:43 صبح
اگر مجبور هستید از همون فایل ها html استفاده کنید می تونید از ifram برای این کار استفاده کنید ، کارایی اون در فایل های html مثل همون usercontrol در asp.net هست ولی داستان می شه همون موضوع بار کج که هیچ وقت به منزل نمی رسه ؟! چون الان دیگه همین سایت پویا ساختن هم صرف نمی کنه چه برسه به استاتیک.
منظورم هزینه وقت برای به روز رسانی و توسعه هست .

babakmajd
سه شنبه 26 اردیبهشت 1391, 18:37 عصر
asp به پسوند فایل نگاه می کنه و صفحه را رندر می کنه . برای استفاده از صفحه html قدیمی محتویات اونو توی یه فایل aspx بریز .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مرسی از توجه و پاسخت ، اما مشکل من همینه . نباید پسوند رو aspx کنم ، باید html بمونه . یه راه حل واسه صفحات html میخوام

babakmajd
سه شنبه 26 اردیبهشت 1391, 18:47 عصر
اگر مجبور هستید از همون فایل ها html استفاده کنید می تونید از ifram برای این کار استفاده کنید ، کارایی اون در فایل های html مثل همون usercontrol در asp.net هست ولی داستان می شه همون موضوع بار کج که هیچ وقت به منزل نمی رسه ؟! چون الان دیگه همین سایت پویا ساختن هم صرف نمی کنه چه برسه به استاتیک.
منظورم هزینه وقت برای به روز رسانی و توسعه هست .

سلام ، دیشب دقیقآ خودمم به همین نتیجه رسیدم و کارم رو یه جوری با iframe راه انداختم ، با اینکه میگن iframe یه جورایی dateout شده ولی کارم رو راه انداخت،ولی با اون بار کج موافقم :چشمک: