PDA

View Full Version : conflict دو برنامه روي يك سرور

tazekaram
سه شنبه 26 اردیبهشت 1391, 09:37 صبح
طي مشكلاتي كه همه نرم افزارهايي كه مبتني بر سيستم "آش" نوشته ميشن،دارن،من مجبور شدم براي يك برنامه با همين خصوصيات كه حدود ۱۰ سال پيش نوشته شده (با دلفي) ،،يه تيكه كد بنويسم و مثل يه وصله ازش استفاده بشه!(بخاطر محدوديت زماني نميتونستم كل برنامه رو بنويسم)من اين تيكه كد رو با ASP.Net نوشتم و گذاشتيم روي سرور كه كنار برنامه قبلي كار كنه.(البته برنامه من فقط درصد محاسبه ماليات رو اصلاح و آپديت ميكنه در ديتا بيس).ديتابيس مذكور هم SQL2000 هست.هر دو برنامه تا جايي كه برنامه من احتياج به آپديت كردن ديتا بيس نداره درست كار ميكنه اما به محض اينكه دكمه اصلاح ماليات رو ميزنيم برنامه هنگ ميكنه تا زماني كه برنامه قبلي رو ببنديم تا درست بشه!!
كسي ميتونه راهنمايي كنه كه چرا اين اتفاق ميافته؟

پ.ن
اگه جاي مطرح كردن سوالم از نظر مديران اشتباه است لطفا راهنمايي كنيد كجا بزارمش.ممنون

حمیدرضاصادقیان
سه شنبه 26 اردیبهشت 1391, 13:20 عصر
سلام.
دوست عزیز این تاپیک شما به بخش ASP.net ربط پیدا میکنه.چون کد شما به اون زبان هست. بعد در ضمن الان کدی که برای اصلاح مالیات نوشتید رو قرار بدید.

tazekaram
سه شنبه 26 اردیبهشت 1391, 16:39 عصر
اما كد من به تنهايي درست كار ميكنه و وقتي كنار برنامه قديمي دلفي روي ديتابيس اس كيو ال 2000 همزمان با هم كار ميكنن برنامه من هنگ ميكنه.من احساس كردم مشكل ديتا بيس هست كه نميتونه 2 تا برنامه رو با هم همزمان اجرا كنه

tazekaram
جمعه 29 اردیبهشت 1391, 15:37 عصر
كسي نيست منو راهنمايي كنه؟