PDA

View Full Version : سوال: سورس داغ کن کلوب دات کام

mr.ramin
سه شنبه 26 اردیبهشت 1391, 16:14 عصر
سلام دوستان ببینم میشه با وی بی برنامه ای نوشت برای سایت کلوب که هر کی هر چند تا لینک داغ داشت با زدن 1 دکمه برای تمامی لینک ها بره ( داغ کنه)

خب اگه این امکان باشه میتونید کمکم کنید تا این برنامه رو بنویسم؟

ممنون

یه سوا ل دیگه هم توی همین تاپیک بپرسم :

چطور میشه برای کلوب ارسال پیام معمولی داد نه خصوصی اونم توی یه برنامه خاص دیگه باشه.

ممنون.

mr.ramin
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391, 08:13 صبح
بابا کسی نیست که کمکم کنه؟

mr.ramin
پنج شنبه 28 اردیبهشت 1391, 08:58 صبح
اقا کسی بلد نیست کمک کنه یا کسی نمیخواد کمک کنه؟

ببینید چند وقته این سوال رو پرسیدم؟

m.4.r.m
پنج شنبه 28 اردیبهشت 1391, 10:29 صبح
اگه کسی بلد باشه مطمئن باش جواب شما رو میده یا هم داره تحقیق می کنه که جوابی واسه سوال شما پیدا کنه . عجول نباش

mr.ramin
یک شنبه 14 خرداد 1391, 15:24 عصر
سلام
دوستان کسی نتونست چیزی کشف منه؟

بابا به خدا میخوام این برنامه رو به عنوان پروؤپ>پروژه تحویل بدم 1 هفته بیشتر وقت ندارم.

ای خدا.

just4froum
یک شنبه 14 خرداد 1391, 15:38 عصر
ببین مشکل اینجاست که کسی سایت کلوب رو نمیشناسه و شما هم که اطلاعات کاملی ندادین .:شیطان:

mr.ramin
یک شنبه 14 خرداد 1391, 15:41 عصر
در چه موردیش میخواید من اطلاعات رو بدم ولی در مورد برنامه نویسیش اومدم از شما ها کمک بگیرم.

just4froum
یک شنبه 14 خرداد 1391, 16:00 عصر
خوب ببین من الان میرم توی سایت cloob.com شما می خواین الان توی این دقیقا چی کار کنید ؟

من شاید بتونم کمی کمکتون کنم ولی خیلی وقته سراغ وبلاگ و این جور سایتا نرفتم. بخواطر همین هیچی از این سایت نمی دونم.:خجالت:

mr.ramin
یک شنبه 14 خرداد 1391, 17:00 عصر
ببینید سایت کلوب دات کام یه جامعه مجازیه ، این سایت به کاربرا این امکانات رو میده که بتونن فعالیت کنن ، این فعالیت هم به صورت خودکار به دست دیگر اعضا ارسال میشه هم به وسیله لینک داغ.

حالا این لینک داغ چیه؟

توضیح : این دکمه این امکان را به افراد میدهد تا مطالب خود را برای کلاب های بزرگ یا کوچکتر داغ کنه(به اشتراک بذاره).

خب هر کلوبی که سخته میشه یه لسنک داغ داره هر اکانتی هم که ساخته میشه اونم یه لینک داغ داره.

این برنامه ما باید جوری باشه که هر کلوبی که اجزه میده و لینکش رو در اختیار ما میذاره ما اون لینک رو به صورت دستی وارد برنامه کنیم ، مثلا الان 5 تا لینک داغ دارم : لابی ، بهرویان ، تبریز کیدز و ... خب اینا لینکاشون رو در اختیار من قرار دادن من باید با زدن یک دکمه ، مطلبم برای اون لینک ها اشتراک گذاشته بشه . سایت کلوب دات کام خودش برای هر لینک یه دکمه قرار داده اسم رو انتخاب میکنی و داغ میکنی ، اینجوری برای افراد سخت میشه ولی اینجوری که من میگم همه لینک توی برنامه ثبت میشه و با زدن یه دکمه برای همشون ارسال میشه.

حالا در مورد ارسال پیام : هر پروفایل 2 نوع پیام داره که میشه کاربر ها به اون پیام بدن.
1. خصوصی که فقط من میبینم
2. عمومی که بعد از تایید کاربر بقیه اعضا هم میتونن ببینن، اما ما با پیام کاری نداریم ، میخوایم این برنامه جوری باشه که افراد انلاین رو پیدا کنه و کسانی که یاداشتشون باز هست و میشه بهشون یاداشت ارسال کرد رو داخل یه لیست بیاره و ما انتخاب کنیم که به چه تعداد میخوایم یاداشت رو ارسال کنیم .
و در فورم دیگه متن یاداشت رو داشته باشیم.

حالا بعد از ارسال هر یاداشت برای ما پیام بده که یاداشت مثلا به رامین ارسال شد.

خب این توضیح در مورد برنامه و سایت کلوب.

اگه توضیح دیگه ای هم لازم بود بگید تا خدمتتون عرض کنم.

اینم ذکر کنم که قبلا برای ورژن قبلی این سایت این برنامه ها کار میکردن یعنی چند نفری چند تا برنامه موثر ساخته بودن ، ولی بعد از تغییر ورژن این برنامه ها هم از کار افتادن.

خب بچه ها لطفا دست به دست هم بدیم و این پروژه منو بسازیم ازتون خواهش میکنم کمکم کنید.

با تشکر رامین

Veteran
یک شنبه 14 خرداد 1391, 17:43 عصر
با سلام.
حاجی یک لینک داغ بزار ما ببینیم شاید تونستیم کمکتون کنیم.
وقتی میگین لینک داغ کن یعنی ما باید روی اون لینک کلیک کنیم تا داغ بشه :لبخند:
حالا شما ی لینک سرد :لبخند: بزار ما شاید تونستیم با برنامه روی اون لینک کلیک کنیم تا داغ بشه :لبخند:

mr.ramin
یک شنبه 14 خرداد 1391, 18:30 عصر
دوست عزیز اینم عکس از لینک داغ :

توجه کنید که این لینک ها در اختیار منه ، و میتونم مطالب رو برای اینا داغ کنم و زیر هر مطلب از اینا هست.

Veteran
یک شنبه 14 خرداد 1391, 18:57 عصر
به نتیجه ای رسیدم.خبرت میکنم.