PDA

View Full Version : مشکل در کار با کامپوننت Skin Control

alizanganeh
سه شنبه 26 اردیبهشت 1391, 18:55 عصر
سلام
یک کامپوننت دارم بنام Skin Control که میشه بهش یک عکس داد و عکس ها رو هاشیه هاشونو بر میداره که اوناش مهم نیست

وقتی میخوام روی این کامپوننت Label بذارم و یا PixtureBox یا ImageBox بذارم ، Label میره زیر این و نمیاد رو
اینو send to back هم کردم ولی نمیشد
میخوام بدونم چیکار باید انجام بده
خیلی حیاطی و فوریه
کامپوننت رو در زمیمه ی تاپیک زدم
ممنون

87100

محسن واژدی
سه شنبه 26 اردیبهشت 1391, 19:28 عصر
سلام
label را در یک کانتینر frame یا picture-box قرار دهید، و بعد روی کنترل قرار بدین

موفق باشید

alizanganeh
سه شنبه 26 اردیبهشت 1391, 19:33 عصر
سلام
label را در یک کانتینر frame یا picture-box قرار دهید، و بعد روی کنترل قرار بدین

موفق باشید

این تا حدی خوبه ولی بازم نمیشه
چون فریم و pixturebox قابلیت transparent شدن ندارن ، فرم رو زشت میکنه و زیر فرم دیده نمیشه
imagebox خودش transparent هست ولی متاسفانه خودش هم نمیتونه نشون داده بشه

alizanganeh
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391, 09:02 صبح
محسن جان رفتی؟
چیکار کنم من ؟

محسن واژدی
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391, 10:34 صبح
متاسفانه اگر بخواهیم از Label بر روی یک شی استفاده کنیم بجز روشی که عرض کردم راه دیگری وجود ندارد ( به عبارت دیگر نمیتوانیم هم از خاصیت transparent استفاده کنیم و هم بتوانیم برچسب را با این حالت بر روی کانتینر دیگری قرار دهیم) چرا که برچسب حتما بایستی در یک کانتینر باشد تا بتوانیم آنرا بر روی یک شی دیگر قرار دهیم و بطور پیش فرض کانتینر اولیه آن فرم است، در واقع در آن زمان کانتینر بر روی شی قرار میگیرد اما چون برچسب نیز همراه کانتینر است بر روی شی قرار میگیرد

alizanganeh
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391, 10:43 صبح
متاسفانه اگر بخواهیم از Label بر روی یک شی استفاده کنیم بجز روشی که عرض کردم راه دیگری وجود ندارد ( به عبارت دیگر نمیتوانیم هم از خاصیت transparent استفاده کنیم و هم بتوانیم برچسب را با این حالت بر روی کانتینر دیگری قرار دهیم) چرا که برچسب حتما بایستی در یک کانتینر باشد تا بتوانیم آنرا بر روی یک شی دیگر قرار دهیم و بطور پیش فرض کانتینر اولیه آن فرم است، در واقع در آن زمان کانتینر بر روی شی قرار میگیرد اما چون برچسب نیز هرماه کانتینر است بر روی شی قرار میگیرد

پس نمیشه؟
اوکی
ممنون که وقتتو گذاشتی
موفق باشی