PDA

View Full Version : طریقه صحیح پک کردن برنامه های دات نت در PECompact

javad1992
جمعه 29 اردیبهشت 1391, 20:27 عصر
من وقتی برنامه ای که با دات نت نوشته شده با این برنامه پک میکنم بعد از اتمام اصلا برنامه کار نمیکنه یعنی بالا نمیاد و
pec2gui
باز میکنم بعد brows for files بعد از این که فایل ها را اضافه کردم Compers selected رو میزنم
همینطوریه دیگه ؟
با تنظیمات هم اصلا بازی نکردم
من با برنامه هایی دیگه پک میکنم و درست میشه ولی مثل این برنامه حجم فایل را پایین نمی اورند
بلکه به حجم برنامه هم می افزایند
:عصبانی++::عصبانی++:

Securebit
شنبه 30 اردیبهشت 1391, 10:48 صبح
این پکر معمولا با فریم ورک 4 مشکل داره برای استفاده از این پکر باید از نسخه های پایین تر فریم ورک استفاده کنید.

این پکر هم برای دات نت بسیار مناسب هست امتحان کنید. http://www.matcode.com/mpress.htm

javad1992
چهارشنبه 18 مرداد 1391, 17:31 عصر
اقا دست شما درد نکنه این برنامه حجم برنامه رو خیلی میاره پایین بعد میخاستم بدونم که این با اون برنامه ای که میشه کد های دات نت رو نگاه کرد
جلوگیری میکنه از شون ؟

Securebit
پنج شنبه 19 مرداد 1391, 09:24 صبح
این یک ابزار برای فشرده سازی هست برای جلوگیری از دیکامپایل شما ابتدا باید برنامه رو با یکی از ابزارهای مبهم ساز مبهم کنید بعد با این برنامه عمل فشرده سازی رو انجام بدید.

javad1992
پنج شنبه 19 مرداد 1391, 17:10 عصر
The.Enigma.Protector این بهتره یا deepsea-obfuscator یا eziriz-intellilock.

Securebit
پنج شنبه 19 مرداد 1391, 19:23 عصر
Enigma هم برای دات نت یک ابزار فشرده ساز به حساب میاد از میان این دو مبهم ساز بسته به نیازتون یکی رو انتخاب کنید از نظر امنیت هم فرقی با هم ندارند.

elham99
سه شنبه 24 بهمن 1391, 11:12 صبح
سلام دوستان من از Enigma Pretoctor استفاده میکردم windows عوض کردم حالا Protect میشه ولی وقتی RUN میزنم ارور میده میگه یرنامه شما با مشکل مواحه شده و باید بسته بشه:گیج: