PDA

View Full Version : راهنمایی درباره فایل mdf و sql managment

webnama
جمعه 29 اردیبهشت 1391, 23:10 عصر
سلام دوستان
من یک بانک از طریق sql managment ، برای برنامم ساختم و برنامم رو کامل کردم ، حالا میخوام برنامه را تحویل بدم و سوالی دارم اینه که برای اجرای برنامه در کامپیوترهای دیگر باید برنامه sql managment را نصب کنم و دیتابیس را دستی اتچ کنم ؟؟؟؟؟

یا این که باید فایل های mdf را کپی کنم داخل برنامم و کانکشن استرینگم را بصورت لوکال بنویسم تا برنامه اجرا شه ؟؟؟؟؟

دوستان لطفا روش انتقال برنامه و اجرای اون در سیستم های دیگر رو معرفی نمایید

باتشکر فراوان.

فرید نجفلو
شنبه 30 اردیبهشت 1391, 00:09 صبح
سلام
من در این مورد این روش رو انتخاب کردم که از دیتابس و اطلاعات پیش فرضش اسکریپت گرفتم و اونو همرا ه برنامم گذاشتم و بعد از نصب برنامه و اجرای اون با کد های خودم اون اسکریپ ها ( جمع گفتم چون دو تا هستن یکی پایگاه داده و اشیائ اون و دیگری اطلاعات رو وارد می کنه) رو اجرا می کنم و دیگه هیچ مشکلی با این ندارم که سرور محلی یا راه دور (Remote ) هست
البته اینم بگم که برنامه اخیر من چند پایگاهی هست یعنی می تونی چند تا پایگاه داده بسازی (در یک یا چند سرور) و طبق نیاز و کاربرد به هرکدوم که نیاز بود و صل یا بین شون سوئیچ کنی

webnama
شنبه 30 اردیبهشت 1391, 20:11 عصر
دوستان دیگری نظری ندارند ؟؟؟؟؟؟

یعنی باید از استرینگ کانکشن لوکال استفاده کنم ؟؟؟؟

Beginner2013
شنبه 30 اردیبهشت 1391, 23:35 عصر
برای اجرای برنامه در کامپیوترهای دیگر باید برنامه sql managment را نصب کنم و دیتابیس را دستی اتچ کنم ؟؟؟؟؟

خیر لازم نیست.فقط باید یک نسخه سبک از SQl Server رو نصب کنید و اتچ رو از طریق کد نویسی انجام میدید.

دوستان لطفا روش انتقال برنامه و اجرای اون در سیستم های دیگر رو معرفی نمایید
باتشکر فراوان.

در این قسمت (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?145-Setup-%D9%88-Deployment) مطرح کنید.البته هست اگه سرچ بکنید.