PDA

View Full Version : تبديل برنامه Aplication به .Net

saidhani
شنبه 30 اردیبهشت 1391, 08:03 صبح
با سلام من يك برنامه به زبان C# نوشته ام و ميخواهم ان را به .net تبديل كنم آيا اين كار امكانپذير است يا بايد برنامه از ابتدا نوشته شود.با تشكر

ho.yasreby
سه شنبه 23 خرداد 1391, 21:58 عصر
من هم مشابه همین کار
یعنی می خوام یک اپلیکیشن که با دلفی 7 نوشته ام رو تبدیل کنم طوری که آندروید اجراش کنه

aminghaderi
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 07:27 صبح
با سلام من يك برنامه به زبان C# نوشته ام و ميخواهم ان را به .net تبديل كنم آيا اين كار امكانپذير است يا بايد برنامه از ابتدا نوشته شود.با تشكر
منظورتون تبدیل برنامه رومیزی به وب هست؟
نه راهی نداره باید از نوع بنویسید ، اینقدر دیگه رشد نرم افزاری بالا نرفته که بتونند این کار ها رو شبیه سازی کنند ، شاید یکی خط شما استاندارد کد نویسی نکرده باشی ؟! تکلیف چی می شه ، من که فکر نمی کنم بشه ، شاید در سالهای اینده با رشد علم هوش مصنوعی بشه همچین توقعی داشت .
نرم افزار های مبدل فعلی یه تبدیل کد c# به vb رو درست نمی تونند انجام دهند و اخر پشیمونت می کنند ، حالا تبدیل رومیزی به وب یا تبدل برنامه رومیزی دلفی به سیستم عامل آندروید بماند ؟!

یعنی می خوام یک اپلیکیشن که با دلفی 7 نوشته ام رو تبدیل کنم طوری که آندروید اجراش کنه

یکم غیر ممکنه ؟! الان باید دوستان بخش دلفی نظر بدهند با توجه به اینکه کدش native هست می گم یکم غیر ممکن هست ، و اگر مثل دات نت مدیریت شده بود که می گفتم غیر ممکنه.
باز هم سوال کنید ، شاید بشه و شاید فریم ورکش توی بازار امده باشه ، در بارش سرچ کنید.

ho.yasreby
جمعه 26 خرداد 1391, 10:24 صبح
من از یکی از دوستان شنیدم با xen این امکان وجود داره ولی من چیزی راجع بهش پیدا نمیکنم