PDA

View Full Version : سوال: چگونگی ارسال یوزرنیم و پسورد به IBSng

mojiparadox
شنبه 30 اردیبهشت 1391, 21:27 عصر
سلام،

من دارم یه سایت طراحی می‌کنم که میخوام از داخل سایت به یه سیستم اکانتینگ که با IBSng کنترل میشه ارتباط برقرار کنم. تنها کاری هم که می‌خوام انجام بدم اینه که کاربر با دادن یوزر و پس داخل فرم من، بتونم یوزر و پس رو به فرم Users سیستم IBSng ارسال کنم. درست مثل این‌که توی خود IBSng یوزر و پس داده باشی.

کسی بلده؟ به دادم برسین!

opluse
پنج شنبه 09 مهر 1394, 22:49 عصر
:لبخند::لبخند::لبخند: UP !!!!! گفتم الکی تاپیک نزنم اگه کسی اطلاعاتی داره بگه ممنون میشم

pbm_soy
جمعه 10 مهر 1394, 01:27 صبح
بهتر بود بیشتر توضیح میدادید ولی هدفتون را مشخصتر میکردید!
با وارد کردن نام کاربری و رمزعبور میخواهید هویت طرف را میخواهید بررسی کنید و در صورت صحیح بودن واعتبار داشتن اجازه ورود بدید ویا اینکه صرفا میخواهید اطلاعات کاربر موردنظر را فقط نمایش دهید
چون نرم افزارهای اکانتینگ یک پوسته تحت وب دارند و کاربران میتوانند از طریق آن وارد سایت شوند و میتوانند اطلاعات آماری و اطلاعات میزان اعتبار باقیمانده و ریز مصرف را نمایش میدهد

pbm_soy
جمعه 10 مهر 1394, 01:40 صبح
چون با گوشی دارم تایپ میکنم کلی مشکل پیش میاد!
خوب روش دیگر اینه که کاربران از طریق پروتکل های خاص مانند pppoe نام کاربری و رمز را ارسال میکنند و درصورت درست بودن و داشتن اعتبار اجازه ورود میدهد و شروع به کم کردن از اعتبار کاربر میکند

حالا اگه توجه کنید میتوانید از پوسته وب آن استفاده کرد و صفحه ای که کار لاگین را انجام میدهد را سورس html آنرا را بررسی کنید و action مربوط به فرم و نام فیلدها منظورم تکست باکسهای فرم را یادداشت کنید حالا میتوانید در برنامه خودتان دقیقا همین فیلدهای داده را به همان آدرسی که در action بود submit. کنید
و ادامه کارا بهمین ترتیب ادامه بدهید
بهتر بود بازهم هدف را مشخص میکردید

opluse
جمعه 10 مهر 1394, 08:41 صبح
متشکرم دوست عزیز از راهنماییتون ببینید میخوام از وب سرویس ibs استفاده کنم اطلاعات یک یوزر رو بگیرم و نمایش بدم و شارژ کنم یک یوزر رو و اینجور کارا ...