PDA

View Full Version : سوال: چگونگی پیاده سازی ادامه الگویتم LZW

x.xoma
یک شنبه 31 اردیبهشت 1391, 18:52 عصر
با عرض سلام .

بنده میخوام این الگوریتم رو در سی پلاس پلاس پیاده سازی بکنم . تا حالا 4 یا 5 تا برنامه هم نوشتم که اگه بخوایید میذارم تا ببینید ولی هر کدوم یه جاییشون به بن بست میخورن . من کد نمیخوام ؛ فقط و فقط دنبال چگونگی پیاده سازی اون هستم .این که این الگوریتم چطوری کار میکنه و به صورت کلی چطور پیاده سازی میشه رو چندین مقاله در بارش خوندم و 2 روز هست که هر کاری میکنم نمیشه پیاده سازیش کرد . لطفا بگید برای پیاده سازی اون نیاز به چی برای کجای برنامه دارم. من یه structure برای دیکشنری تعریف کردم که یه عدد صحیح هم داره و یه ارایه ازون میسازم . برای ورودی هم همین طور ولی وقتی میخوام رشته ای که از چسبیدن حرف اول و دوم ورودی به دست اومده رو(که اسمش رو گذاشتم temp)با رشته اول داخل دیکشنری مقایسه کنم نمیشه و کلا از این جا به بعد پیاده سازی رو قفل شدم ! نمیدونم باید چیکار کنم ؟! چه متغیری تعریف کنم ؟ ازش کجا استفاده کنم ؟ چی تو چه متغیری بریزم؟!؟ کلا سناریوی انجام کار رو نمیدونم و 2 روزه هرچی فکر میکنم و مینویسم به در بسته میخوره .خواهش میکنم ؛ لطف بفرمایید در صورت امکان و اگه اطلاعاتی در باره اون دارید ؛ چگونگی و مراحل پیاده سازی رو بفرمایید.

واقعا دیگه راهی باقی نمونده ؛ لطفا شما راهنمایی کنید .
ممنون از همه .

soorena
یک شنبه 31 اردیبهشت 1391, 20:02 عصر
سلام

lzw الگوریتم خوبی‌ هستش ولی‌ نه از لحاظ سرعت و نه از لحاظ میزان فشرده سازی به lzp نمیرسه.ضمن اینکه lzp برای پیاده سازی هم راحت تر هستش.

به هر حال این آدرسی که این پایین گذشتم روش کامل پیاده سازی رو بهت نشون میده و خودش هم در آخر صفحه یک پیاده سازی گذاشته که بد نیست یک نگاهی‌ بهش بکنی‌.اگر اینو بخونی‌ کامل می‌فهمی چی‌ به چیه.

http://michael.dipperstein.com/lzw/index.html

x.xoma
سه شنبه 02 خرداد 1391, 16:41 عصر
انصافا این زبان برنامه نویسی تو تالار های برنامه نویسی هم کس و کار درستی نداره . حالا اگه تو بخش دات نت پرسیده بودم 50 تا جواب بهم داده بودن .

soorena
سه شنبه 02 خرداد 1391, 21:05 عصر
روزه هرچی فکر میکنم و مینویسم به در بسته میخوره
سلام

lempel و ziv , چهار سال زمان صرف کردن تا در نهایت این الگوریتم رو در قالب یک مقاله ارایه دادن شما ۲ روز وقت گذاشتی فکر کردی شاخ غولو شکستی‌؟؟؟

ولی وقتی میخوام رشته ای که از چسبیدن حرف اول و دوم ورودی به دست اومده رو(که اسمش رو گذاشتم temp)با رشته اول داخل دیکشنری مقایسه کنم نمیشه و کلا از این جا به بعد پیاده سازی رو قفل شدم !
شما مشکلت تو پیاده سازی الگوریتم نیست تو مفاهیم اولیه زبان سی‌ مثل مقایسه ۲ رشته هستش.

تا حالا 4 یا 5 تا برنامه هم نوشتم که اگه بخوایید میذارم تا ببینید
ما نباید بخوایم شما اگه دوس داری برنامت درست بشه باید کد رو بگذری به نظر خودت این ۴ خط توضیحی که نوشتی برای تحلیل بقول خودت ۵ تا برنامه‌ای که نوشتی‌ کافیه؟

لطف بفرمایید در صورت امکان و اگه اطلاعاتی در باره اون دارید ؛ چگونگی و مراحل پیاده سازی رو بفرمایید.
من یک لینک برات گذشتم.من خودم از رو این لینک تمام الگوریتم‌های فشرده سازی رو پیاده کردم . به طور کامل همچی‌ رو از صفر توضیح داده برو بخون.

نصافا این زبان برنامه نویسی تو تالار های برنامه نویسی هم کس و کار درستی نداره . حالا اگه تو بخش دات نت پرسیده بودم 50 تا جواب بهم داده بودن .
خوب چه کاریه برو با دات نت بنویس دیگه.

x.xoma
سه شنبه 02 خرداد 1391, 21:35 عصر
سلام

lempel و ziv , چهار سال زمان صرف کردن تا در نهایت این الگوریتم رو در قالب یک مقاله ارایه دادن شما ۲ روز وقت گذاشتی فکر کردی شاخ غولو شکستی‌؟؟؟

شما مشکلت تو پیاده سازی الگوریتم نیست تو مفاهیم اولیه زبان سی‌ مثل مقایسه ۲ رشته هستش.

ما نباید بخوایم شما اگه دوس داری برنامت درست بشه باید کد رو بگذری به نظر خودت این ۴ خط توضیحی که نوشتی برای تحلیل بقول خودت ۵ تا برنامه‌ای که نوشتی‌ کافیه؟

من یک لینک برات گذشتم.من خودم از رو این لینک تمام الگوریتم‌های فشرده سازی رو پیاده کردم . به طور کامل همچی‌ رو از صفر توضیح داده برو بخون.

خوب چه کاریه برو با دات نت بنویس دیگه.

واقعا از نوشته های ارزشمند شما استفاده کردیم . این کارایی که شما گفتی که برم اون مقاله رو بخونم و با دات نت بنویسم رو یعنی خودم بلد نبودم؟؟؟؟؟ که لازم بشه شما برام دست به کی بورد ببری ؟!!!!! .فکر میکنی اون مقاله که شما گذاشتی سرچ کردن و پیدا کردنش کار سختیه؟!؟؟ اون و 10 تا مقاله دیگه رو تو یه سرچ میشه پیدا کرد .یعنی دستور strcmp .....اصلا بیخیال ؛ مجبور که نیستی ؛ خوب نمیدونی جواب نده.