PDA

View Full Version : کمک در ساخت يه اسکريپت

hadi6612
دوشنبه 01 خرداد 1391, 03:00 صبح
با سلام و احترام خدمت تمامي دوستان
از همه دوستان و صاحب نظران درخواست کمک براي ساخت يه اسکرپت رو داشتم...
راستش من پژوهشگرم و واسه سرچ يه مقاله بايد تمامي سايت هاي معتبر رو بگردم و اين خود زمان زيادي برام ميبره!!!
بينيد من مثلا 10 سايت علمي براي دانلود مقالاتم داشته باشم اگه بخوام همه اين سايتها رو بگردم واسه يه مقاله بايد به صورت تکي و 10 بار برم در ده سايت سرچ بزنم و اگه اين تعداد سايت ها مثلا به 100 برسه ديگه زمان بيشتري رو برام ميبره!!!
ميخواستم ببينم آيا کسي ميتونه يه کد يا اسکريپتي برام درست کنه که بشه با سرچ در اون کادر يا فيلد تمامي اون ده سايت رو برام سرچ کنه؟
مثال:
مثلا من چند سايت با نامهاي 1 و 2 و 3 و 4 و 5 رو دارم و ميخوام يه اسکريت حاوي يه جستجوگر که مثل گوگل يه کادر در وسطش باشه و اين کادر جستجوگر اسکريپت، به اون 5 سايت متصل باشه (و نه سايت هاي ديگه) و زمانيکه در اون کادر چيزي سرچ بشه انگار در اون 5 سايت سرچ شده؛ عين گوگل که با سرچ کردن در اون کادر وسطي ميره توي همه سايت هاي ثبت شده خودش و مطلب مورد نظر رو برات پيدا ميکنه

نميدونم منظورمو واضح رسوندم يا نه ولي اگه کسي چيزي ميدونه ممنون ميشم کمکم کنه

اينم از ايميلم که اگه اينجا نتونستيد برام جواب بديد حداقل بتونيد به ايميلم بفرستيد
irani.hadi1367@gmail.com

ممنون و متشکرم

Beginner2013
دوشنبه 01 خرداد 1391, 08:34 صبح
با سلام و احترام خدمت تمامي دوستان
از همه دوستان و صاحب نظران درخواست کمک براي ساخت يه اسکرپت رو داشتم...
راستش من پژوهشگرم و واسه سرچ يه مقاله بايد تمامي سايت هاي معتبر رو بگردم و اين خود زمان زيادي برام ميبره!!!
بينيد من مثلا 10 سايت علمي براي دانلود مقالاتم داشته باشم اگه بخوام همه اين سايتها رو بگردم واسه يه مقاله بايد به صورت تکي و 10 بار برم در ده سايت سرچ بزنم و اگه اين تعداد سايت ها مثلا به 100 برسه ديگه زمان بيشتري رو برام ميبره!!!
ميخواستم ببينم آيا کسي ميتونه يه کد يا اسکريپتي برام درست کنه که بشه با سرچ در اون کادر يا فيلد تمامي اون ده سايت رو برام سرچ کنه؟
مثال:
مثلا من چند سايت با نامهاي 1 و 2 و 3 و 4 و 5 رو دارم و ميخوام يه اسکريت حاوي يه جستجوگر که مثل گوگل يه کادر در وسطش باشه و اين کادر جستجوگر اسکريپت، به اون 5 سايت متصل باشه (و نه سايت هاي ديگه) و زمانيکه در اون کادر چيزي سرچ بشه انگار در اون 5 سايت سرچ شده؛ عين گوگل که با سرچ کردن در اون کادر وسطي ميره توي همه سايت هاي ثبت شده خودش و مطلب مورد نظر رو برات پيدا ميکنه

نميدونم منظورمو واضح رسوندم يا نه ولي اگه کسي چيزي ميدونه ممنون ميشم کمکم کنه

اينم از ايميلم که اگه اينجا نتونستيد برام جواب بديد حداقل بتونيد به ايميلم بفرستيد
irani.hadi1367@gmail.com

ممنون و متشکرم

سلام
از Google Custom Search (http://www.google.com/cse/) استفاده کنید.

hadi6612
دوشنبه 01 خرداد 1391, 14:04 عصر
سلام
از Google Custom Search (http://www.google.com/cse/) استفاده کنید.

سلام وقتتون بخير
واقعا ممنون بابت معرفي اون سايت
اما يه مشکل عمده:
راستش کارش عالي بود و ميشه چندين سايت رو همزمان تووش گذاشت ولي مشکل اصليش اينه که فايل هاي سرچ شده رو در 10 صفحه ميزاره در حاليکه اگه يافته ها بيشتر از 10 صفحه باشد ديگه جوابگو نمي باشد، مثلا وقتي چند سايت رو براش تعريف کنم و وقتي واژه سرچ شده رو به اونا لينک ميده حداقل 50 صفحه بايد مياورد ولي به صورت پيش فرض خودش 10 صفحه رو گذاشته و متاسفانه نميدونستم چجوري بايد پيشفرض اون رو عوض کرد، اگه شما بتونيد برام يه کاريش بکنيد ممنون ميشم:
اينم از اسکريپتش:

<div id="cse" style="width: 100%;">Loading</div>
<script src="http://www.google.com/jsapi" type="text/javascript"></script>
<script type="text/javascript">
google.load('search', '1', {style : google.loader.themes.SHINY});
google.setOnLoadCallback(function() {
var customSearchOptions = {}; var customSearchControl = new google.search.CustomSearchControl(
'009680475162106924079:zanowam8ri0', customSearchOptions);
customSearchControl.setResultSetSize(google.search .Search.FILTERED_CSE_RESULTSET);
customSearchControl.draw('cse');
}, true);
</script>