PDA

View Full Version : حرفه ای: سئوال در رابطه با smtp_message_class sub-class

neda.salehi
دوشنبه 01 خرداد 1391, 15:59 عصر
با عرض سلام و خسته نباشید
من یک وی پی اس دارم که روش اسکریپت inspire email marketer نصب کردم.
هرچی گشتم ماژولی در رابطه با multi thread توش پیدا نکردم
توضیح در مورد ماژولی که گفتم: این ماژول معمولا برای افزایش پرفورمانس و افزایش سرعت ارسال ایمیل استفاده میشه به عنوان مثال اگه با یک سرور در ساعت بشه 1000 تا ایمیل فرستاد اگه این ماژول فعال بشه و البته منابع سرور قوی باشه میشه در ساعت اون رو به 5000 تا هم افزایش داد.
یک مقاله توی سایت: http://www.phpclasses.org/blog/package/9/post/2-The-Fastest-Ways-to-Deliver-Email-in-PHP.html خوندم که فک میکنم نوشته میشه این تعداد کانکشن یا همون Thread رو افزایش داد البته با تنظیمات خاص خودش
میخوام یکی کمکم کنه بگه دقیقا چه کاری باید روی سرور انجام بدم.
از همه برنامه نویسا که همیشه جواب سئوالامو دادن کمال تشکر رو دارم

neda.salehi
دوشنبه 01 خرداد 1391, 16:32 عصر
خواهش میکنم یکی راهنمایی کنههه
بعضی وقتا اینقدر دیر جواب میدین دوست دارم ناخونمو بجوم:D:افسرده:

neda.salehi
دوشنبه 01 خرداد 1391, 17:18 عصر
هیچکی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
ای خداااااااااااااااااااااا سرم درد گرفت از بس گوگل کردم و به نتیجه نرسیدم اینجا هم که کسی بهم محل نمیدههههههه خدااااااااااااااااااااااا ااااااا:گریه:

Unique
دوشنبه 01 خرداد 1391, 19:55 عصر
به نظر من کسی جواب نداده چون اول باید میشسته مقاله این آقای Manuel Lemos پرتغالی را میخونده ! منم چون سرم درد میکنه واسه این چیزا خوندمش !
من نمیدونم inspire email marketer چیه و منظور شما هم از ماژول multi thread چیه ! اما این مقاله که دادین اومده و روشهای ارسال ایمیل را با هم مقایسه کرده و برای هر کدوم هم یک کلاس توی لینک :
http://www.phpclasses.org/package/9-PHP-PHP-mailer-to-compose-and-send-MIME-messages.html
ارائه داده ! نتیجه گیریش هم این بوده که MTA هایی که message qeue دارند حالا مثل Exchange توی ویندوز و POSTFIX توی لینوکس برای ارسال ایمیل های newsletter خیلی مناسبتر هستند و با سرعت بیشتری میفرستند.

اما حالا سوال شما چیه را نمیدونم ! میتونید از کلاس های ایشون استفاده کنین و نتیجش را ببینین !