PDA

View Full Version : سوال: ایجاد مربع های رنگی و دارای بازه در سی شارپ

nimait70
چهارشنبه 03 خرداد 1391, 19:22 عصر
سلام من چطوری میتونم مربع های رنگی دارای بازه به صورت عکس ضمیمه در سی شارپ ایجاد کنم؟
میخوام باهاش یه برنامه ی زمانبندی رو شبیه سازی کنم...
و همچنین چطوری میتونم ازش استفاده کنم یعنی چطوری میتونم به نسبت داده ها طولش رو دست کاری کنم؟
مرسی

فرید نجفلو
چهارشنبه 03 خرداد 1391, 19:30 عصر
سلام
چرا از کومپننت TimeLine موجود تو جانوس استفاده نمی کنید؟

nimait70
چهارشنبه 03 خرداد 1391, 19:50 عصر
سلام
چرا از کومپننت TimeLine موجود تو جانوس استفاده نمی کنید؟

چطوری میتونم ازش استفاده کنم؟ کجا باید برم؟تو قسمت کامپوننت هام timeline ندارم...آدرس آموزشی یا یه توضیح مختصر در مورد کار باهاش لطف کنید بدبد...مرسی

فرید نجفلو
چهارشنبه 03 خرداد 1391, 20:50 عصر
سلام
آموزش خود جانوس (موارد کاربردی ) تو این تاپیک هست ولی تایم لاین رو توضیح ندادن
ولی اگه جانوس رو دانلود کنید خودش مثالی از نحوه کاربرد TimeLine داره
امتحانش ضرر نداره:
آموزش نحوه استفاده از ابزار های جانوس و برنامه سازی مانند خود جانوس (http://barnamenevis.org/showthread.php?319524-آموزش-نحوه-استفاده-از-ابزار-های-جانوس-و-برنامه-سازی-مانند-خود-جانوس)

nimait70
چهارشنبه 03 خرداد 1391, 22:43 عصر
سلام
آموزش خود جانوس (موارد کاربردی ) تو این تاپیک هست ولی تایم لاین رو توضیح ندادن
ولی اگه جانوس رو دانلود کنید خودش مثالی از نحوه کاربرد TimeLine داره
امتحانش ضرر نداره:
آموزش نحوه استفاده از ابزار های جانوس و برنامه سازی مانند خود جانوس (http://barnamenevis.org/showthread.php?319524-آموزش-نحوه-استفاده-از-ابزار-های-جانوس-و-برنامه-سازی-مانند-خود-جانوس)

دوست عزیز من اینو واسه یه پروژه دانشجویی لازم دارم و همچنین وقت کافی برای خواندن اون همه آموزش هم ندارم اگه لطف کنین یه راه سریع تر نشونم بدید خیلی لطف میکنین.باز هم تشکر میکنم

nimait70
پنج شنبه 04 خرداد 1391, 14:31 عصر
چرا کسی پس جواب نمیده...من میخوام الگوریتم های زمان بندی سیستم عامل رو پیاده سازی کنم...
من کاملا میتونم پیاده سازیش کنم فقط میخوام اونو گرافیکی نشون بدم...ولی نمیدونم چطوری؟ یه چیزی مثل شکل بالا یا هر چیز دیگه ای فرقی نداره فقط میخوام اونو تو ویندوز فرم به صورت تکه هایی از زمان که پردازش ها انجام میشن نشون بدم...همین