PDA

View Full Version : سوال: درخواست اسکریپت

tibadan
پنج شنبه 04 خرداد 1391, 16:54 عصر
سلام
یه اسکریپتی میخوام که کاربران وقتی کد(کد شامل یک بنر یا هر چیزیمیتونه باشه ) رو میزارن تو سایتشون یا وبلاگشون من که بعنوان ادمین هستم بتونم ببینم که فلان سایت یا وبلاگ امروز در هفته در ماه و در سال چقدر بازدید داشته و چقدر کلیک خورده روی اون کدی که گذاشتن توی وبلاگشون یا سایتشون .
و من بازدید کننده هم بتونم ببینم که چقدر این کد توی سایتم نشون داده شده و چقدر کلیک خورده و بازدید هم بر اساس هر آی پی یکبار محسوب بشه .
و در نهایت این میزان کلیک خورده ها و میزان بازدید هر کدوم جدا در یه عددی که ادمین میده ضرب بشه و مجموع بازدیدها و کلیک ها جمع بشه و به کاربر نشون داده بشه در هر لحظه .
چنین اسکریپتی چقدر هزینه داره و هر کی میتونه به ایمیل زیر میل بزنه لطفا .
---------------------------------
یه اسکریپت دیگه هم میخوام که اینطوریه :
میخوام به اسکریپت لینک باکس نسخه 3.2.1 که نمونش اینجا هستش :
box.tibadownload.com
مثلا من که بعنوان ادمین هستم بنونم ببینم :
کاربر شماره یک دو سه و ... در امروز در هفته در ماه و در سال چقدر لینک باکس در سایتش نشون داده شده و چقدر بر روی لینک های لینک باکس کلیک خورده
و منم که بعنوان عضو هستم بتونم این امکان بالا که ادمین داره رو داشته باشم البته فقط برای سایتای خودم .
حالا این مقداری که نشون داده میشه تعداد بازدید و کلیک ضربدر یک عددی که ادمین تعیین میکنه بشه و مجموع کلیک ها و بازدید ها برای هر کاربر جداگانه محاسبه و در پنل هر کاربر برای خودش نشون داده بشه
مثلا سیستم نشون میده که لینک باکس 100 بار امروز در سایتش نشون داده شده و 10 تا کلیک خورده 100 بار ضربدر عددی که ادمین میگه بشه 10 بار هم همینطور بعد دو تا با هم جمع شن و مثلا به کابر نشون بده شما 500 امتیاز گرفتید بال جزئیات که چقدر کلیک خورده و چقدر نشون داده شده به کاربر نشون داده بشه در پنلش .
------------
یه امکان دیگه هم میخوام که البته این مهم نیست اما اگه بشه خوبه
اینکه کاربر بتونه در پنل کاربریش بنر هم اضافه کنه یعنی در واقع یه سیستم تبادل بنر هم با این لینک باکس باشه اما کد اون تبادل بنر با لینک باکس جدا باشه ولی پنل کاربریش یکی باشه
ممنون
چنین اسکریپتی چقدر هزینه داره و هر کی میتونه به ایمیل زیر میل بزنه لطفا
اینم ایمیلم :
aminarj2000@gmail.com
Yahoo Id: dnaany

رضا قربانی
جمعه 05 خرداد 1391, 12:20 عصر
جمعا کل درخواست های شما رو با 3 میلیون انجام می دم . تحویل یک ماهه . یک سوم ابتدای کار.

MostafaEs3
جمعه 05 خرداد 1391, 14:40 عصر
:قهقهه: داداش مگه میخوای کوه بکنی ؟؟؟ اولی که 5 ساعت کار داره.. دومی هم کار زیادی نداره .... 3 میلیون برای پروژه ای هست که حداقل 3 ماه وقت ببره (که میشه حدودا طراحی 7 تا سایت) :چشمک:

Unique
جمعه 05 خرداد 1391, 15:01 عصر
جمعا کل درخواست های شما رو با 3 میلیون انجام می دم . تحویل یک ماهه . یک سوم ابتدای کار.
دوست عزیز بهتر نبود توی پیام خصوصی میزدین ؟ یا راهنمایشون میکردین به جایی که باید درخواست را مطرح کنند ؟

داداش مگه میخوای کوه بکنی ؟؟؟
من با صحبت شما مخالفم ! چونکه قیمت بر اساس معیار ساعت موضوع خیلی بی اهمیتی ! من شده برای نیم ساعت کار چند میلیون پول گرفتم. لطفا ذهن افراد را خراب نکنید و دستمزد برنامه نویس را با بنا یا کارگر ساعتی یکی نکنید !

MostafaEs3
جمعه 05 خرداد 1391, 15:26 عصر
مستر جون ببین اینکار یعنی مفت خوردن ... کاری که بدون زحمت باشه هیچ فایده ای نداره (درکل ما ایرانی ها بیشتر به مفت خوردن علاقه داریم تا کار کردن ) -

شما برو سایتایی مثل تم فورست رو ببین : http://themeforest.net طرف میره کلی کار میکنه و طراحی انجام میده تا بتونه یک پولی دربیاره که این پول بین 1 تا 100 میلیون متغیر هست ... قالب هایی که اینجا طراحی میکنن همگی دارای ادمین ، customizable , چندین استایل و کلی امکانات دیگه هست ...

Unique
جمعه 05 خرداد 1391, 17:12 عصر
مستر جون ببین اینکار یعنی مفت خوردن
پس چشم پزشکی که یه جراحی ساده لیزیک انجام میده یا دندون پزشکی که یک عصب کشی 45 دقیقه ای میکنه (البته با مراماشونا) یا پزشک عمومی که توی 10 دقیقه چهار تا بیمار ویزیت میکنه یا حسابرسی که توی چند ساعت پرونده سازی میکنه یا وکیلی که توی 1 ساعت دادگاه سخنرانی میکنه یا هکری که توی چند دقیقه به یک بانک نفوذ میکنه همه مفت خور هستند چون مثلا باید ساعتی 5 تا 10 هزار تومان بسته به مدرک دانشگاهیشون پول بگیرن ؟ یا بر اساس کار بدنی که انجام میدن روز مزد بشن ؟
مفت خوردن یعنی دلالی کردن ، یعنی به ناحق و با تلاش دیگران و در جا زدن به جایی رسیدن ، یعنی کلاه کسی را بر داشتن ، یعنی اختلاص کردن ، یعنی دروغ گفتن و ...

کاری که بدون زحمت باشه هیچ فایده ای نداره
دوست عزیز خیلی وقتها آدم باید زحمات شبانه روزی و تلاش های زیادی بکنه تا بتونه کاری که بقیه در یک هفته انجام میدن (نه به دلیل اینکه کار بدنی یا ذهنی میبره ، بلکه به این دلیل که تا تجرنه کنن ، باگ هاشو بگیرن ، اصلا مطالعه کنن ببینین چطور انجام میشه ) توی چند ساعت انجام بده بعدش یک نفر که از زحمات دیروز اون شخص بی اطلاع هست بیاد بگه تو که زحمتی نکشیدی پس پولی که در میاری بی فایدست.

طرف میره کلی کار میکنه و طراحی انجام میده تا بتونه یک پولی دربیاره که این پول بین 1 تا 100 میلیون متغیر هست ... قالب هایی که اینجا طراحی میکنن همگی دارای ادمین ، customizable , چندین استایل و کلی امکانات دیگه هست ...
این چه ربطی به حرف ما داره !؟ شما اصلا از کجا میدونی این آقای طراح چقدر وقت صرف یک طراحی سایت میکنه ؟ توی چند ساعت یک طرح میزنه ؟ مگه دو تا طراح که توی یک ساعت میشینن و یک طرح ر ا میزنن باید طرحشون را به یک قیمت بفروشن ؟ مگه دو تا نقاش که توی یک ساعت یک نقاشی میکشن و اسم یکیشون داوینچی هست و اونیکی unique نقاشیهاشون یک قیمت داره ؟

این افکار توی هر صنفی که باشه به اون صنف ضربه میزنه

MostafaEs3
جمعه 05 خرداد 1391, 19:00 عصر
این چه ربطی به حرف ما داره !؟ شما اصلا از کجا میدونی این آقای طراح چقدر وقت صرف یک طراحی سایت میکنه ؟ توی چند ساعت یک طرح میزنه ؟ مگه دو تا طراح که توی یک ساعت میشینن و یک طرح ر ا میزنن باید طرحشون را به یک قیمت بفروشن ؟ مگه دو تا نقاش که توی یک ساعت یک نقاشی میکشن و اسم یکیشون داوینچی هست و اونیکی unique نقاشیهاشون یک قیمت داره ؟

این سایت یک آزمون قوانین داره بعد از عضویت .. اگه کسی توی آزمون قوانینش قبول بشه میتونه قالب بذاره (هزینه رو هم خود سایت تعیین میکنه) - قالب ها همگی دارای کپی رایت هستن .. هیچ عکس متشابهی توش پیدا نمیکنی . چون اگه کوچکترین چیزی از کسی برداری قالبت از توی پروسه حذف میشه

دوست عزیز خیلی وقتها آدم باید زحمات شبانه روزی و تلاش های زیادی بکنه تا بتونه کاری که بقیه در یک هفته انجام میدن (نه به دلیل اینکه کار بدنی یا ذهنی میبره ، بلکه به این دلیل که تا تجرنه کنن ، باگ هاشو بگیرن ، اصلا مطالعه کنن ببینین چطور انجام میشه ) توی چند ساعت انجام بده بعدش یک نفر که از زحمات دیروز اون شخص بی اطلاع هست بیاد بگه تو که زحمتی نکشیدی پس پولی که در میاری بی فایدست.

اگه چیزی قبلا براش زحمتی کشیده شده باشه و فروخته بشه (به چندین نفر) این کار درستی هست .. ولی گاهی دیدم یکنفر (که برنامه نویس هم نیست) میاد یک فروشگاه ساز آماده نصب میکنه و 2 میلیون کاسب میشه ..

Unique
جمعه 05 خرداد 1391, 20:46 عصر
این سایت یک آزمون قوانین داره بعد از عضویت .. اگه کسی توی آزمون قوانینش قبول بشه میتونه قالب بذاره (هزینه رو هم خود سایت تعیین میکنه) - قالب ها همگی دارای کپی رایت هستن .. هیچ عکس متشابهی توش پیدا نمیکنی . چون اگه کوچکترین چیزی از کسی برداری قالبت از توی پروسه حذف میشه

باز هم من متوجه نشدم چه ربطی به موضوعی که من گفتم داره !

اگه چیزی قبلا براش زحمتی کشیده شده باشه و فروخته بشه (به چندین نفر) این کار درستی هست
بازم شما منظور من را نگرفتین ! من میگم تا تجربه و دانشی نباشه کار درست و مورد نظر کارفرما انجام نمیشه ، مهم اون دانش و تجربه و زحمات قبلی هست نه اون زمانی که اجرای درخواست کارفرما میبره ! اعلام هزینه هم بر اساس تکنیک به کار رفته ، اینکه چند تا برنامه نویس ممکنه بتونن این کار را انجام بدن ، زمانی که نیاز داره و مانند هر تجارت دیگه ای جیب کارفرمای شما تعین میشه !

گاهی دیدم یکنفر (که برنامه نویس هم نیست) میاد یک فروشگاه ساز آماده نصب میکنه و 2 میلیون کاسب میشه
این نمونه بارز زرنگی و سوء استفاده و قدرت دلالی اون شخصه ! که خود همین ها میتونن پول ساز باشن و شما هم نمیتونی بیای بگی چرا این آقا با این همه بی سوادی توی کار من از من موفق تره !
2 تا مشکل اساسی وجود داره ! اول سطح پائین آگاهی مشتریان از وب و نرم افزاری که داره بهشون فروخته میشه که به مرور زمان این داره بهتر میشه و دوم کیفیت پائین نرم افزار هایی هستش که متصدیان صنف ما به مشتری ها میدن و قابلیت رقابت با همین فروشگاه ساز آماده را نداره !

MostafaEs3
جمعه 05 خرداد 1391, 21:35 عصر
:لبخند: ببین من درکل قاطی کردم !!!!!! کلا کنسل کن بحث پول رو بریم سر موضوع اصلیمون !!!

ببینید من با جناب tibadan صحبت کردم .... ایشون اصلا قرار نیست 3 میلیون هزینه کنن واسه اینکار !!!!! یک پروژه ی شخصی و کاملا بر اساس علاقه مندی هست ... احتمالا توی تیر باهم همکاری کنیم یکدونه از این سایتا بزنیم ! :لبخند:

رضا قربانی
شنبه 06 خرداد 1391, 12:45 عصر
مستر جون. پراید با ماکسیما فرق داره . همینو تا آخرش برو .

چون طرف تاپیک ایجاد کرده و منم توی تاپیک جواب دادم ، بچه ها که غریبه نیستن و ما هم بخیل نیسیتم . کسی می تونه واسش انجام بده . نیاز به پنهان کاری پیام خصوصی و خراب کردن دیگری نیست مگه نه آقا مصطفی .

موفق باشید .

Unique
شنبه 06 خرداد 1391, 18:43 عصر
نیاز به پنهان کاری پیام خصوصی و خراب کردن دیگری نیست
موضوع اصلا این نیست ، کلا کسی نباید توی این تاپیک های عمومی انجمن قیمت بده. اگه من اشتباه میگم آقای شهرکی اصلاح کنن.

MMSHFE
شنبه 06 خرداد 1391, 19:41 عصر
دوستان لطفاً بحث بی دلیل نکنید. منظور نهایی همه شما دوستان یکی هست ولی با زبانهای مختلفی داره بیان میشه. طبق قوانین، درخواست پروژه های پولی و قیمت دادن و قرارداد بستن و درج شماره تماس و... توی این سایت ممنوعه و از سایتهایی مثل پونیشا (http://ponisha.ir/) باید استفاده بشه. این سایت برای راهنمایی جهت انجام کار توسط خود افراد درنظر گرفته شده.

MostafaEs3
یک شنبه 07 خرداد 1391, 10:07 صبح
پونیشا مال مسئولین برنامه نویس هست ؟؟؟ :متفکر:

MMSHFE
دوشنبه 08 خرداد 1391, 14:37 عصر
نمیدونم ولی فرقی در اصل قضیه ایجاد نمیکنه. شما پروژه رو تعریف میکنید، یک یا چند نفر پیدا میش قیمت پیشنهاد میدن، شما تصمیم میگیرین با کی کار کنید، سایت پورسانت خودش رو برمیداره و بقیه رو به نویسنده برنامه تحویل میده.