PDA

View Full Version : سوال: چرا برنامه ای که با اکسس 2003 نوشته شده در اکسس 2007 و 2010 اینقدر کند میشه کمک لطفا

سعید مشکین فر
پنج شنبه 04 خرداد 1391, 21:30 عصر
دوستان برنامه ای دارم که در اداره با اکسس 2003 چند سال پیش نوشتم کلی رکورد در اون دارم و برام بسیار حیاتیه اما حالا که سیستمهای اداره UpDate شده و الزاما از آفیسهای 2007 و 2010 استفاده میکنند برنامه من خیلی کند شده هم در لود شدن برنامه هم در سرچ هم جابجایی بین رکورد ها در فرم اصلی که حاوی عکس پرسنلی هم هست لطفا راهنمایی کنید
افتخار من : عضویت در این فروم و بخش اکسس

pooyaco
جمعه 05 خرداد 1391, 01:35 صبح
سعی کنید زبان پیش فرض را روی سیستم قراردهید همچنین اگر مشکل حل نشد یه پروژه جدید تو اکسس 2007 یا 2010 ایجاد کنید و بعد اطلاعات را از فایل قبلی ایمپورت کنید

سعید مشکین فر
جمعه 05 خرداد 1391, 02:15 صبح
POOYACO عزیز ممنون از توجه شما. اگر منظور شما از زبان پیش فرض فعال کردن زبان فارسی در محیط آفیس و ویندوز باشه که انجام دادم ما اینکه کل پروژه رو توی یک پروژه جدید در محیط جدید ایمپورت کنم امتحان نکرم چون برنامه خیلی بزرگ شده و تعداد فرم ها و کوئری ها و ماکرو ها و غیره زیاد بود تا حالا به چنین چیزی فکر نکردم،امیدوارم دوستان دیگه بتونند راهکار ساده تری پیشنهاد بدن اما اگه نتیجه ای نگرفتم حتما پیشنهاد شما رو تست میکنم بازم ممنونم از توجه شما