PDA

View Full Version : عنوان منو که دارای toolStripComboBox است

mohammadjp
پنج شنبه 04 خرداد 1391, 21:43 عصر
من یکی از ایتمهای منو را بصورت toolStripComboBox قرار داده ام تا لیستی را به کاربر نشان دهد.
عنوان این منو که مشخص میکند ایتمهای لیست toolStripComboBox چه هستند را چطور مشخص کنم.
از خاصیت Text نمیتوان استفاده کرد چون Text درون toolStripComboBox را تغییر میدهد ولی من میخواهم در کنار toolStripComboBox عنوان آنرا نشان دهد

mohammadjp
جمعه 05 خرداد 1391, 15:55 عصر
چطور یک لیبل یا تکس باکس را در کنار یک کمبو قرار دهم

mohammadjp
جمعه 05 خرداد 1391, 22:31 عصر
خوب چگونه یک لیبل و کمبو در کنار هم قرار گیرد و زیر هم قرار نگیرد

Mahmoud.Afrad
جمعه 05 خرداد 1391, 23:40 عصر
مثل اینکه متوجه نشدید. این عکس هایی که گذاشتم برای انتخاب نوع آیتمی هست که میشه به منو اضافه کرد. هر آیتمی یک مثلث رو به پایین داره اگر روش کلیک کنید یک منو باز میشه که میتونید نوع آیتم رو مشخص کنید.

درضمن میتونید از پروژه ای که در تاپیک زیر قرار دادم استفاده کنید. برای استفاده کلاس های فولدر ToolStripItemClasses رو به پروژه خودتون اضافه کنید و یک بار پروژه رو دیباگ کنید. بعد میتونید آیتم دلخواه رو از لیست آیتم ها انتخاب کنید
http://barnamenevis.org/showthread.php?343062

mohammadjp
شنبه 06 خرداد 1391, 08:18 صبح
با توجه به اینکه منوی من عمودی است و ایتمهای منو زیر هم قرار دارند من میخواستم دو ایتم عنوان منو و کمبو در یک سطر قرار گیرد برای این کار من کلاس جدیدی مشتق از ToolStripControlHost ساختم و در آن یک کنترل لیبل و یک کمبو باکس را درون TableLayoutPanel قرار دادم و تقریبا به نتیجه رسیدم