PDA

View Full Version : لینک باکس به همراه تایتل

ASedJavad
جمعه 05 خرداد 1391, 14:10 عصر
سلام

دارم یه قالب وبلاگ طراحی می کنم
حالا این سامانه وبلاگ، تو قسمت جعبه لینکاش، برا وارد کردن هر لینک فقط دو تا قسمت داره: یه قسمت برا عنوان لینک و یه قسمت برا آدرس لینک.
حالا من میخوام کاری کنم که هر لینک یه تایتل هم داشته باشه.
مثلا فرض کنید لینک آدرس www.Barnamenevis.org و تایتلش میخوام باشه : "سایت جامع برنامه نویسی"
کاری که من کردم این بود که مثلا لینک آدرس رو اینجوری بنویسم: " www.Barnamenevis.orgژژژسایت جامع برنامه نویسی" و بعد با جاوا اسکریپت بیام "ژژژ" رو با " title=" عوض کنم.
خب این کار در حالت عادی درست کار میکنه ولی اگه تو مرورگری، جاوا اسکریپتش غیر فعال بود، اون وقت نه تنها لیتک تایتل دار نمیشه، بلکه با کلیک روی لینک، هیچ سایتی هم باز نمیشه.
برای حل این مشکل خواستم "ژژژ" رو با "/#" عوض کنم ولی سرویس وبلاگ دهنده # رو تو آدرس لینک قبول نمی کنه

به نظر شما چکار میتونم بکنم؟

Beginner2013
جمعه 05 خرداد 1391, 15:30 عصر
سلام

دارم یه قالب وبلاگ طراحی می کنم
حالا این سامانه وبلاگ، تو قسمت جعبه لینکاش، برا وارد کردن هر لینک فقط دو تا قسمت داره: یه قسمت برا عنوان لینک و یه قسمت برا آدرس لینک.
حالا من میخوام کاری کنم که هر لینک یه تایتل هم داشته باشه.
مثلا فرض کنید لینک آدرس www.Barnamenevis.org (http://www.Barnamenevis.org) و تایتلش میخوام باشه : "سایت جامع برنامه نویسی"
کاری که من کردم این بود که مثلا لینک آدرس رو اینجوری بنویسم: " www.Barnamenevis.orgژژژسایت (http://www.Barnamenevis.org%DA%98%DA%98%DA%98%D8%B3%D8%A7 %DB%8C%D8%AA) جامع برنامه نویسی" و بعد با جاوا اسکریپت بیام "ژژژ" رو با " title=" عوض کنم.
خب این کار در حالت عادی درست کار میکنه ولی اگه تو مرورگری، جاوا اسکریپتش غیر فعال بود، اون وقت نه تنها لیتک تایتل دار نمیشه، بلکه با کلیک روی لینک، هیچ سایتی هم باز نمیشه.
برای حل این مشکل خواستم "ژژژ" رو با "/#" عوض کنم ولی سرویس وبلاگ دهنده # رو تو آدرس لینک قبول نمی کنه

به نظر شما چکار میتونم بکنم؟

سلام

کافیه در ویرایش قالب از تگای اختصاصی خود سرویس دهنده استفاده کنید،مثلا اگه تو قالب کد لینک ها اینجوری هست

<a href="<-LinkURL->"><-LinkCaption-></a>
شما به این شکل تغییرش بدید.

<a href="<-LinkURL->" Title="<-LinkCaption->"><-LinkCaption-></a>

روش دوم اینکه از همون روش خودتون استفاده کنید،با این تفاوت که،آدرس رو به این شکل قرار بدید:

Http://Barnamenevis.Org?انجمن برنامه نویسان

حالا می تونید با جاوا اسکریپت با کد زیر Title رو بگیرید و هرکاری خواستید باهاش بکنید

location.search.substring(1)

نگران نباشید،در صورتی که کد شما کار نکنه،باز این این لینک کار خواهد کرد.کلا شما مجازید در انتهای آدرس ها،"؟" بزارید و بعد از اون هرچی خواستید می تونید بنویسید.