PDA

View Full Version : سوال: پیغام خطا هنگام build کردن برنامه

nima_8m
یک شنبه 07 خرداد 1391, 02:09 صبح
سلام
من وقتی میخوام برنامه رو build کنم با این خطا مواجه میشم
ایراد از کجاست؟87514

binyaz2003
یک شنبه 07 خرداد 1391, 21:07 عصر
همینطور که از پیام مشخصه فایلی به اسم zipclose پیدا نمیکنه. احتمالا یک کلاس باشه در کدتون جستجو کنید این اسم رو از ابزار CodeReferences استفاده کنید.

nima_8m
سه شنبه 16 خرداد 1391, 23:53 عصر
سلام
من نتونستم مشکل رو حل کنم اگه ممکنه راهنمایی کنید کجا دنبالش بگردم تو کد یا reference

binyaz2003
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 08:25 صبح
codereference یک ابزار در ویژوال فاکس پرو هست نه دو قسمت متفاوت. زمانی که پروژه شما بازه از منوی Tools گزینه Code References رو انتخاب کنید و عبارت مذکور رو بنویسید و جستجو کنید. این برنامه عبارت مذکور رو در تمام فایل ها و فایل های مربوطه جستجو میکنه و اگر عبارتی بود برمیگردونه.

nima_8m
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 10:55 صبح
جناب بی نیاز مرسی
دقیقاً درست بود 3تا از فرمهای من با فرمت SCX و 1 فرم با پسونده prg از این Reference استفاده میکنن چطوری به پروژه اضافش کنم که دیگه خطا نده

nima_8m
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 11:20 صبح
لطفا این کد رو ببینید :

SET LIBRARY TO LOCFILE("vfpcompression.fll")
zipopen(".zip", '&HARD_P', .T.)
zipfolder("&hard_p", .F.)
zipclose()
SET LIBRARY TO
فکر کنم از این فایل داره استفاده میکنه vfpcompression.fll من این فایل رو دارم چطوری به پروژه اضافش کنم

rahro
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 13:22 عصر
سلام
در project manager - تب Code را انتخاب کن و در API Libraries - ادش کن
البته فکر میکنم اگر در مسیر اصلی نیز کپی شده باشه می بایست فراخوانی بشه ، این توابع کتابخانه بر خلاف توابع کتابخانه داس همراه پروژه بولد نمیشه و لازمه همراه نرم افزار در مسیر نصب آن کپی بشه.

nima_8m
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 14:12 عصر
با سپاس از همه دوستان عزیز مشکل من با توضیحات کامل جناب rahor حل شد.وسپاس از مدیر