PDA

View Full Version : سوال: راهنمایی در مورد بازی سازی با c#

parhamm
یک شنبه 07 خرداد 1391, 11:28 صبح
سلام به همه ی دوستان گرامی.
چند سوال برام پیش اومده که ممنون میشم یکمی منو راهنمایی کنید.
یکی از سوالام اینه که برای بازی سازی c++ بهتره یا c# یا xna خیلی گیج شدم اخه بعضی ها می گن c#چون هم کار با گرافیکش و سه بعدی کردنش آسونه وهم c++خیلی سخته ولی از طرف دیگه هم من C++یکمی بلدم ولی c#یاxna هیچی بلد نیستم.
حلا اگه بخواهم حرفه ای بشم در صورتی هیچی بلد نیستم باید چه کتابی بگیرم یا چه سایتی هست که آموزش آنلاین یاد بده یا چه آموزشگاهی خوبه که بتونم در مدت چند ماه تابستون خیلی خوب یکی از اینارو یاد بگیرم:لبخند:
به هرحال ممنون از لطف شما:لبخندساده::لبخندساده:!!

Beginner2013
یک شنبه 07 خرداد 1391, 13:07 عصر
سلام به همه ی دوستان گرامی.
چند سوال برام پیش اومده که ممنون میشم یکمی منو راهنمایی کنید.
یکی از سوالام اینه که برای بازی سازی c++ بهتره یا c# یا xna خیلی گیج شدم اخه بعضی ها می گن c#چون هم کار با گرافیکش و سه بعدی کردنش آسونه وهم c++خیلی سخته ولی از طرف دیگه هم من C++یکمی بلدم ولی c#یاxna هیچی بلد نیستم.
حلا اگه بخواهم حرفه ای بشم در صورتی هیچی بلد نیستم باید چه کتابی بگیرم یا چه سایتی هست که آموزش آنلاین یاد بده یا چه آموزشگاهی خوبه که بتونم در مدت چند ماه تابستون خیلی خوب یکی از اینارو یاد بگیرم:لبخند:
به هرحال ممنون از لطف شما:لبخندساده::لبخندساده:!!

سلام
در این قسمت (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?28-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1%D B%8C) مطرح کنید.