PDA

View Full Version : مشكل در اتصال به SQL Server 2008 بعد از ريستارت كردن SQL Server Manager

Mehdi Naderi
دوشنبه 08 خرداد 1391, 07:56 صبح
سلام
من نسخه Enterprise نرم افزارهاي SQL Server و ويندوز سرور 2008 رو روي سيستمم دارم(چقدر خوبه كپي رايت رو رعايت نمي كنيم! :قهقهه:)
بعد از نصب خوبه و بدون هيچ مشكلي كار ميكنه اما اگر بخوام بخاطر اعمال تغييرات SQL Server رو ريست كنم يك ارور ناشناخته ميده و ديگر نميتونم به ديتايس وصل بشم و سرويس SQL Server , SQL Server Browser متوقف ميشود و بصورت دستي هم Run نميشود اينم خطاش:

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server) (Microsoft SQL Server, Error: 2)

مشكل چيه ؟
با تشكر

sabzehbzsa
سه شنبه 03 مرداد 1391, 15:49 عصر
منم این مشکل رو دارم اگه کسی میدونه لطفا بگه
البته س کیو ال من اولش خوب کار میکرد
یه بار stop کردم و برنامه رو بستم بعد از اون دیگه کانکت نمیشه و ارور بالایی رو میده

مرتضی تقدمی
سه شنبه 03 مرداد 1391, 17:00 عصر
سلام
شما به قسمت سرویس های ویندوزتون برید و ببینید سرویسی که ازش استفاده می کنید run هست یا خیر.
موفق باشید