PDA

View Full Version : سوال: ثبت نکردن اطلاعات داخل دیتا بیس

mahdi.fa
سه شنبه 09 خرداد 1391, 11:01 صبح
با سلام من برنامه ای نوشتم که با adodcاطلاعات داخل آن وارد می کنم برنامه ر ا باستاپ ساز ستاپ کردم و روی روی سیستم دیگری نصب کردم ولی مقع وارد کردن اطلاعات گیر می دهد و اطلاعات را وارد نمی کند ولی اطلاعات داخل آن را نمایشس می دهد مشل از کجا است ممنون از پاسختون.

mohammadriano
پنج شنبه 11 خرداد 1391, 20:04 عصر
اگه منظور شما از ستاب ساز Package & Deployment Wizard هست باید بگم شما باید بانک اطلاعاتی رو خودتون بهش اظافه کنید
در قسمت Included file
موفق باشی

mahdi.fa
سه شنبه 16 خرداد 1391, 00:18 صبح
سلام مشکل از دیتا بیس نیستش چون قادر هستش که اطلاعات داخل دیتا بیس را نمایش بدهد فقط نمی شود اطلاعات داخلش ثبت کنی در ضمن ویندوز هم ایکس پی هستش ممنون اگه کسی بتواند اطلاعاتش را در اختیار بنده قرار بدهد.

رسول خدا (صل الله علیه و اله)فرمودند مهر و محبّت علی علیه السلام حسنه ای است که با انجام فرایض ، هیچ گناهی به آن ضرر نمی زند و بغض و دشمنی با علی علیه السلام گناهی است که هیچ حسنه ای بهمراه با آن فایده ندارد ، گرچه همه ی فرایض را نیز انجام داده باشد. آدرس روایت مناقب خوارزمی ص 75 حدیث56 ،مصباح الانوار ص127 ،ینابع الموده ص91
ولادت امیر مومنان علی علیه السلام بر فرزند برومندش حضرت مهدی (علیه السلام )و همگی انسان ها مبارک باد.

hmd_nma
سه شنبه 16 خرداد 1391, 19:26 عصر
سلام من فکر میکنم مشکل از کد addnew باشد چون شما به database دسترسی دارید که میتونید ببینید
در ضمن اگر از access استفاده کردید چک کنید خود فایل mdb حالت read only نباشد

mahdi.fa
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 10:10 صبح
سلام ممنون از پاسختون ولی من این مشکل را چجور می تونم برطرف کنم ؟

barnamenevisforme
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 10:25 صبح
سلام
اگه به گفته دوستمون فایل database در حالت فقط خوندنی باشه،روی فایل database راست click کنید و تیک مربوط به read only رو بردارید.

mahdi.fa
جمعه 19 خرداد 1391, 08:14 صبح
سلام من این نحوه ی برداشتن تیک فقط خواندنی از فایل اکسس را بلد نیستم اگه میشود یکی دقیق بیان کند ممنون میشوم.

err که می دهد بطور کامل این هستش گفتم شاید لازم بیاید:
run-time error"713":
class not registered
looking for object with clsid :{00000010-0000-0010-8000-00AA006D2}

اگه کسی راهنمایی کند ممنون می شوم

barnamenevisforme
جمعه 19 خرداد 1391, 14:30 عصر
سلام
واسه برداشتن خصوصیت فقط خواندنی فایل نیازی نیست اونو باز کنید،به مسیری که فایل کپی شده برید و روی اون رسات کلیک کنید،
88023
ولی اینطور که از خطا میشه حدس زد اینه که برنامه در زمان اجرا نیاز به استفاده از توابع یک کلاس داره و کلاس موجود نیست.
2 کار انجام بدید.البته اولی رو انجام بدید،اگه جواب نگرفتسد برید سراغ دومی.
1-موقع ساخت set up پروژه در منوی project/yourprojectname properties وارد بشید(yourprojectname همون اسم پروژه شما)،دکمه prequisites رو بزنید تا یه صفخه مثل تصویر باز شه،تیک مورد اشاره رو فعال کنید و دوباره پروژه setup رو build کنید.حالا ببرید توی سیستم مقصد نصب کنید.
88024
راه دوم:اگه ورژن office/access در سیستم مقصد نصب نیست(که فکر میکنم همینطور باشه)اونو در سیتم مقصد نصب کنید و اصلا اونجا ببینید خود access میتونه record به پایگاه داده اضافه کنه؟