PDA

View Full Version : علت خطای The state information is invalid for this page and might be corrupted. و حل این مشکل

maryam_272
سه شنبه 09 خرداد 1391, 16:17 عصر
با سلام من یک یوزر کنترل ساختم که تو این یوزرکنترل dropdownList های متفاوتی وجود داره و با انتخاب هر کدام از گزینه ها در پایین DropdownList ها یک یوزرکنترل دیگر را به صورت jqueryAjax لود می کند این کار را هم به کمک مقاله آقای وحید نصیری انجام می دهم
حالا می خوام تو اون یوزر کنترلی که به صورت ajax لود میشه دکمه هایی که PostBack میشن را قرار بدم اما وقتی اینکار رو انجام میدم خطای زیر را می دهد
The state information is invalid for this page and might be corrupted.
جستجو هم کردم و روشی که دوستان گفته بودن یعنی اینکه توی وب کانفیگ مقدار enableViewState="False" enableViewStateMac="false" enableEventValidation="false" کنم هم جواب نداده
حتی وقتی این یوزر کنترل رو توی صفحم میزارم توی همون صفحه دکمه ای بزارم همین پیغام را می دهد
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

mo.esmp
سه شنبه 09 خرداد 1391, 17:22 عصر
این ختا مربوت به Page/Control Life-Cycle میشه، وقتی که شما کنترلهای مربوت به سفحه رو بسورت دینامیک دستکاری یا ازافه کنین و دوباره به سمت سرور PostBack کنید. در زمان برگشت اتلاعات سفحه ViewState شامل اتلاعات کنترلهایی هست که دفعه به سمت کلاینت فرستاده شدن. برای رفع این مشکل:
protected void Page_Load(object sender, EventArgs e)
{
UserControls.YourCustomControl customControl = (UserControls.YourCustomControl)Page.LoadControl("UserControls/YourCustomControl.ascx");
customControl.ID = "Set Some Unique ID";
Page.Controls.Add(customControl); //
}

maryam_272
سه شنبه 09 خرداد 1391, 18:22 عصر
ممنون از پاسختون
اما من یوزر کنترلم را بصورت داینامیک به صفحه اضافه نمی کنم :متفکر:

mo.esmp
سه شنبه 09 خرداد 1391, 23:16 عصر
اون یوزر کنترلی که به صورت ajax لود میشه د
میشه بگید اون کنترل رو چتوری لود میکنید ؟ اگه کدش رو بزادرید فکر کنم دوستان بهتر میتونن کمک کنن.