PDA

View Full Version : مشکل در iis

saeed_sho
سه شنبه 09 خرداد 1391, 19:18 عصر
سلام
من همیشه برنامه های آزمایشی رو در vs امتحان میکردم اما یکیشون رو بعد از publish کردن کپی کردم در پوشه ی wwwroot و بعد Directory Browsing رو enable کردم و default document رو تنظیم کردم روی فرم default6.aspx اما موقعی که برنامه رو browse میکنم این ارور رو میده
Parser Error

Description: An error occurred during the parsing of a resource required to service this request. Please review the following specific parse error details and modify your source file appropriately.

Parser Error Message: Could not load the assembly 'App_Web_qzirhzfj'. Make sure that it is compiled before accessing the page.

Source Error:

Line 1: <%@ page language="VB" autoeventwireup="true" inherits="Default6, App_Web_qzirhzfj" %> Line 2: Line 3: <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
Source File: /Sample/PrecompiledWeb/Sample/Default6.aspx Line: 1

لطفا راهنمایی کنید

Mahyar.FF
سه شنبه 09 خرداد 1391, 19:54 عصر
دوست عزیز،
زمانیکه شما یک پروژه asp.net رو publish می کنید، فایلهای داخل فولدر App_Code همگی در داخل چند فایل dll کامپایل می شن، و در داخل فولدر Bin قرار می گیرند. در خط اول فایل های aspx هم به اون فایل dll ای که حاوی کد مربوطه است reference داده میشه.
پس اگر به همچین خطایی برخوردید،
احتمالا یا فایلهای aspx مطابق با آخرین publish نیستند
یا اینکه فایلهای dll داخل فولدر Bin مطابق با آخرین publish نیستند
یا اینکه اصلا فولدر Bin ای در کار نیست
یا یکجای دیگه در فولدر root بازهم Bin دارید

این چیزیه که به ذهن من میرسه، اگه هیچکدوم از موارد بالا نبود، یک screenshot از لیست فایلی پروژه publish شده اینجا بزارید.

saeed_sho
سه شنبه 09 خرداد 1391, 21:05 عصر
این برنامه حالت آزمایشی داره و فولدر App_Code ندارم و رفتم یه بار دیگه برنامه رو publish کردم و فایل هارو جایگزین کردم اما ارور هنوز پابرجاست

Mahyar.FF
سه شنبه 09 خرداد 1391, 21:22 عصر
لطفا خطی رو که error میده چک کنید، توی بخش inherits بعد از Default6, اسم فایلی میاد که اون کدهای مربوط به همون فایل aspx هست
مثلا در مورد قبلی ، App_Web_qzirhzfj اسم فایل dll هستش که باید توی فولدر Bin باشه حتما.
چک کنید ببینید این دفعه همچین فایلی وجود داره اصلا؟!

saeed_sho
سه شنبه 09 خرداد 1391, 22:22 عصر
اون فایل وجود داره
عکس گذاشتم نمیدونم چرا آپلود نمیشه اخه حجمی ندارن که همش ارور میده