PDA

View Full Version : مشكل در نصب برنامه كه از ADODC استفاده ميكنه.

saied267
چهارشنبه 10 خرداد 1391, 20:10 عصر
با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان محترم.
من يك نرم افزار كوچك با VB6 درست كردم و درونش از سيستم بانك اطلاعاتي ADODC استفاده كردم. برنامه روي سيستم خودم خيلي خوب اجرا مي شه ولي وقتي برنامه نصب رو درست مي كنم و روي سيستم ديگه نصبش مي كنم خطا ميگيره در حالي كه فايل رو هم به برنامه نصب اضافه كردم. ممنون مي شم اگه كمك كنيد. در ضمن چطور مي شه ADODC را رجيستر كرد. با تشكر

SlowCode
چهارشنبه 10 خرداد 1391, 23:30 عصر
چه خطایی میده؟ ستاپ رو با چی درست کردی؟ اگه با برنامه ای مثل ستاپ فکتوری درستش کنی خودش کامپوننت ها و dll ها رو رجیستر میکنه. مطمئنا یه چیزی رو یادت به ستاپ اضافه کنی.

saied267
شنبه 13 خرداد 1391, 15:21 عصر
من با نرم افزار ستاپ فكتوري هم برنامه ذخيره كردم اما با اينكه همه فايل ها رو اضافه كردم بازهم خطاي رجيستري مي گيره. توي سيستم خودم خيلي خوب اجرا مي شه ولي توي سيستم هاي ديگه حتما بايد وي بي رو نصب كرد. ممنون مي شم اگه كمكم كنيد.

takkhal
شنبه 13 خرداد 1391, 21:00 عصر
با سلام
دوست عزیز اصلا یکی کارای برنامه های ستاپ ساز همینه که خودش کمپوننت ها رو رجیستر کنه ولی گاهی مثلا بعلت کرک بودن ناقص برنامه یا بعضی کمپوننت ها( که در مورد ADODC بعیده) ممکنه درست کار نکنه
گرچه ظاهرا برنامت کامله و امکان گذاشتنش تو سایت نیست ولی اگه خواستی میلش کن تا چک بشه
حداقل متن پیغام خطا رو بذار

saied267
یک شنبه 14 خرداد 1391, 14:13 عصر
خطايي كه برنامه مي گيره خطاي رجيستري حالا نمي دونم حتي من يه وي بي كامل روهم نصب كردم اما بازهم خطا مي ده؟

error: 719
class not registered

takkhal
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 20:15 عصر
روی ویندوز 7 یا ویستا مشکل داره یا xp?