PDA

View Full Version : سوال: سوال:در مورد کامبو باکس

comboy22
پنج شنبه 11 خرداد 1391, 03:14 صبح
با سلام خدمت دوستان
من مطالب سایت را مطالعه کردم ولی نتوانستم مطلبی در رابطه با سرج توسط دو کامبو باکس که داخل یک تکست میریزد پیدا کنم
من در برنامه خود یک سرچ قیمت دارم که در ان کاربر عدد اول را از combobox7 انتخاب میکند و عدد دوم را از combobox8 و در صورتی که عددی که در محدوده این دو عدد در sqldatabase باشد انرا در یک تکست باکس مخواند برنامه ای که حودم نوشتم کار نمیکند لطفا کمک نمایید[ If RadioButton3.Checked = True Then dc = New SqlCommand("Select * from buy Where price between'%" & ComboBox7.Text & "%' and '%" & ComboBox8.Text & "%' ", con) End I]

comboy22
پنج شنبه 11 خرداد 1391, 03:18 صبح
این دستور را میخواهم بدانم چرا کار نمیکند
[dc = New SqlCommand("Select * from buy Where price between'%" & ComboBox7.Text & "%' and '%" & ComboBox8.Text & "%' ", con)][/CODE]
اگر راهنمایی دیگری هم برای بهتر شدن این سرچ دارید بفرمایید ممنون میشوم

comboy22
پنج شنبه 11 خرداد 1391, 12:45 عصر
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه

comboy22
پنج شنبه 11 خرداد 1391, 14:46 عصر
دوستان لطفا راهنمایی کنید

comboy22
پنج شنبه 11 خرداد 1391, 19:17 عصر
دوستان کسی نیست به ما یاد دهد چگونه از طریق دو کمبو باکس سرچی را بین محدوده اعضا انتخابی از کمبو باکس قرار دهم برنامه ام لنگه همین تکه کده.همه جای سایتم نگاه کردم

tooraj_azizi_1035
پنج شنبه 11 خرداد 1391, 20:51 عصر
سلام
اول اینکه نوع فبلد price رو بگو
دوم اگر price فیلد عددی هست نمی تونی از % استفاده کنی چون % فقط در مورد رشته ها به کار می ره.:بوس:

comboy22
پنج شنبه 11 خرداد 1391, 21:04 عصر
price یک فیلد عددی یه
حالا کمکم کن مرسی:قلب:

comboy22
پنج شنبه 11 خرداد 1391, 21:53 عصر
این کد درست بود فقط تیکه مربوط به رشته که گفته بودین اشکال داشت
dc = New SqlCommand("Select * from buy where price between '" & ComboBox8.Text & "' and '" & ComboBox7.Text & "'", con
نمیدانم چرا ولی من همین تکه کد و قبلا نوشته بودم ولی عملی نبود ولی کلی مطلب مختلف از سایت یاد گرفتم :لبخند