PDA

View Full Version : سوال: برگرداندن فرمی که پاک شده

hamidreza_h
پنج شنبه 11 خرداد 1391, 15:56 عصر
سلام دوستان
من اشتباهی mainform برنامه ویندوز فرم خودم رو delete کردم f5 که می زنم خطا می ده اما گزینه no رو که می زنم در هنگام login کردن مشکلی نداره و فرم اصلی من رو می اره اما الان می خوام یه سری منو به فرم اصلی ام اضافه کنم که به طراحی فرم اصلی نیاز دارم اما
در واقع کدهای اون رو می شناسه اما خود فرم نیست چه طور می شه این فرم را دوباره برگردونم مرسی
Warning 1 The file 'C:\Users\aarash\documents\visual studio 2010\Projects\hamid\hamid\mainform.cs' does not support code parsing or generation because it is not contained within a project that supports code. 0 0

hamidreza_h
پنج شنبه 11 خرداد 1391, 15:59 عصر
البته این رو هم بگم که گزینه edit undo غیر فعال است چون بعدش دوباره سعی کردم مین فرم بسازم پاک کردم و.....

Mahmoud.Afrad
پنج شنبه 11 خرداد 1391, 18:07 عصر
وقتی یک فرم رو delete میکنید فایلهای مربوطه به RecycleBin منتقل میشه. اگر RecycleBin خالی هست با توجه به اینکه دوباره فایلهایی همنام فرم قبلی ایجاد کردید فکر نمیکنم بتونید کاری کنید و یا حتی فایلهای پاک شده رو بازیابی کنید ولی اگر تونستید که چه بهتر.
به هر حال اگر تونستید دو فایل mainform.cs و mainform.Designer.cs رو از سطل زباله و یا از طریق بازیابی بدست بیارید کافیست داخل پروژه یک فرم جدید به نام mainform ایجاد کنید و پروژه را سیو کنید و ویژوال استادیو رو ببندید. بعد اون دو فایل رو داخل فولدر پروژه به جای دو فایل جدید replace کنید. بعد از باز کردن مجدد پروژه فرم اصلی باید به شکل قبلی برگشته باشه.

hamidreza_h
پنج شنبه 11 خرداد 1391, 19:07 عصر
با getdata back برگردوندم و...
مرسیییییییییییییییییییییی ی

booysusa
جمعه 15 دی 1396, 16:39 عصر
getdata back چی هست برنامه بازیابیه؟