PDA

View Full Version : محافظت از فیلم های آموزشی

Iman.Aali
پنج شنبه 11 خرداد 1391, 18:11 عصر
با سلام
من بعد از حدود یکسال یه محصول آموزشی تولید کردم. حالا قصد دارم این محصول رو به صورت آنلاین بفروشم.
به نظر شما چجوری میتونم از فیلمام محافظت کنم؟
دیدین بعضی از نرم افزارهای آموزشی رو که فقط امکان استفاده از اونا با اجرای آتوران اونا وجود داره؟
یعنی مستقیما نمیشه فیلمارو اجرا کرد، همینطور امکان کپی اونا روی هاردم وجود نداره.
البته من نمیخوام امکان کپی کردن فایلها روی هارد رو از کاربر بگیرم، اما میخوام جوری باشه تا فقط اون محصول فقط تو همون کامپیوتر یا نهایت 3 تا کامپیوتر قابل استفاده باشه، محدودیت در دفعات نصب و استفاده هم نباشه.
یه سر به این سایت بزنید:http://www.learninweb.com/
اگه براتون مقدوره دموی یکی از محصولاتشون رو دانلود کنین.
فیلما به یه پسوند عجیب غریب تبدیل شدن و فقط تحت اون فایل exe قابل اجرا هستن.
اون دمو کل فیلمارو شامل میشه اما فقط معمولا 2 تا فصل اول دیده میشه، اگه کسی خواست فصلای دیگرو ببینه باید کد فعال سازی رو وارد کنه، اون کدم فقط تو همون کامپیوتر کار میکنه.
یه چیزی شبیه به این میخوام، البته نه دقیقا همین ولی خیلی شبیه به این.
کسی میتونه تو این زمینه به من کمکی کنه؟
باید چیکار کنم؟
از چه نرم افزاری برای محافظت از فیلمام استفاده کنم بهتره؟
ممنون میشم پاسخ بدین.

Nima NT
پنج شنبه 11 خرداد 1391, 19:16 عصر
میتونید از نرم افزار Enigma Virtual Box استفاده کنید.

Iman.Aali
جمعه 12 خرداد 1391, 00:59 صبح
میتونید از نرم افزار Enigma Virtual Box استفاده کنید.
یعنی واقعا این نرم افزار رایگان و کم حجم همه اون کارایی که من میخوامو برام انجام میده؟
این نرم افزار های آموزشی تجاری که تو بازاره از چه نرم افزارهایی برای محافظت از فیلماشون استفاده کردن؟

Iman.Aali
جمعه 12 خرداد 1391, 12:56 عصر
من یه سری تحقیقات انجام دادم، چنتا از این نرم افزارهای آموزشی تو بازار رو که بررسی کردم متوجه شدم از قفل سخت افزای Tiny استفاده میکنن.
نظرتون در این مورد چیه؟

reza1944
جمعه 09 تیر 1391, 16:21 عصر
سلام و چه خوب شد برگشتم خودمو تو این وب سایت برنامه نویس نئشه کردم؟
عزیزم اون فیلمها رو و آموزش من trace کردم راحته رفتن با نرم افزار adobe director و اسکریپهای اون نوشتن و اونقدرهام کرکش و شکستن قفلش سخت نیست منم امتحان داشتم و نتونستم ببینم.
اما خودت میتونی با تغییر در هدر فایلهای فیلم و قفل گذاری اونها برای خودت فیلمها رو شخصی سازی کنی من یه نمونه فیلم اموزشی کار کردم عالی بود
و پلایر و نسخه قفلگذار برنامه هم نوشتم و اگه بتونم تو روزهای اتی برای شما عزیزان قرار میدم.
خسته نباشی به همه بر و بچه های فروم

mokhtar_r
چهارشنبه 28 فروردین 1392, 12:42 عصر
اگر لطف کنید ممنون میشیم

manij_mhm
پنج شنبه 02 خرداد 1392, 14:23 عصر
اما خودت میتونی با تغییر در هدر فایلهای فیلم و قفل گذاری اونها برای خودت فیلمها رو شخصی سازی کنی من یه نمونه فیلم اموزشی کار کردم عالی بود
و پلایر و نسخه قفلگذار برنامه هم نوشتم و اگه بتونم تو روزهای اتی برای شما عزیزان قرار میدم.

ممنون می شم اگه لینکشو در اینجا قرار بدید.

hamednazarzadeh
چهارشنبه 05 شهریور 1393, 17:51 عصر
پس اون پلیرتون چی شد؟ لینکش رو نگذاشتید که.