PDA

View Full Version : تحت وب کردن این نرم افزار چقدر زمان می برد؟

hadisadaghatmehr
پنج شنبه 11 خرداد 1391, 20:31 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز
یه سوالی داشتم از خدمتتون.
بنده یه نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری(CRM) تحت ویندوز نوشتم ولی یه مشتری دارم که می خواد ای برنامه رو براش تحت وب بکنم این نرم افزار بنده دارای امکانات زیر می باشد:

مخاطبان
-ثبت اطلاعات تمامی افرادی که به نحوی با شرکت در ارتباط هستند از قبیل مشتریان،بازاریابها،کارکنا ن،همکاران و......
-امکان ثبت یادداشت در مورد مخاطبان
گروههای فروش

-امکان ایجاد گروههای فروش

-مشاهده آمار فعالیت گروههای فروش به صورت نمودار(سالیانه-ماهیانه)

محصولات
-ثبت اطلاعات محصولات
-تعریف دسته بندی های محصولات
-تعریف واحدهای اندازه گیری محصولات
سفارشات
-ثبت اطلاعات سفارش
-گزارشگیری سفارشات(امروز-یک هفته اخیر-یک ماه اخیر-سه ماه اخیر-شش ماه اخیر-یک سال اخیر-گزارشات انتخابی سفارشات)

فاکتورها

-صدور فاکتور(پیش فاکتور-فاکتور نهایی)
-امکان اعمال مالیات بر ارزش افزوده برای فاکتور
-امکان ثبت پرداخت های فاکتور(چک-مبلغ نقدی-کارت اعتباری)

-چاپ فاکتور

-گزارشگیری فاکتورها(امروز-یک هفته اخیر-یک ماه اخیر-سه ماه اخیر-شش ماه اخیر-یک سال اخیر-گزارشات انتخابی فاکتورها

امکانات ویژه
ارسال پیامک(تکی-گروهی)
ارسال ایمیل(تکی-گروهی)
ارسال فکس

-مدیریت تماس ها(شامل ثبت تماس های تلفنی ورودی و خروجی شرکت-امکان برقراری تماس تلفنی با مخاطب)

مدیریت رویدادها(شامل ثبت رویدادها(اعم از قرارهای ملاقات،تماس تلفنی و....)-یادآوری رویدادها-امکان ثبت رویدادهای تکرار شونده)

-مدیریت نامه ها(نوشتن نامه با استفاده از الگوهای از پیش تعریف شده-امکان تعریف الگوهای جدید-نوشتن نامه بدون استفاده از الگو)

مدیریت وظایف(امکان محول کردن وظایف به کاربران با اعمال اولویت بر روی آنها-مشاهده وظایف محول شده به کاربر)
مدیریت مستندات(ثبت تمامی اسناد مربوط به مخاطب اعم از متن قراردادها-نامه ها و......-مشاهده مستندات مخاطبان)خدمات پس از فروش شامل ثبت شکایات مشتریان-ثبت تیکت های پشتیبانی
مدیریت کاربران شامل تعریف کاربران و تعیین سطوح دسترسی برای هریک از کاربران-فعال/غیرفعال سازی کاربران
-امکان ثبت رکورد شرکت(نام شرکت-آدرس شرکت-تلفن شرکت-لوگوی شرکت(که در همه گزارشات نمایش داده خواهد شد))
اطلاعات كلي
-ارایه اطلاعات کلی سیستم(شامل تعداد کل مخاطبان،تعداد کل محصولات-تعداد کل سفارشات ثبت شده-تعداد کل فاکتورهای ثبت شده-تعداد کاربران فعال)
آمار فروش به صورت نموداری(ماهیانه-سالیانه)

سررسید چکهای دریافتی
سر رسید تحویل سفارشات
رویدادهای ثبت شده برای کاربر
وظایف محول شده برای کاربر
مقایسه آمار سفارشات((سال قبل-امسال)-(ماه قبل و ماه جاری)-(هفته قبل و هفته جاری)-(روز قبل و امروز)

به نظرتون تحت وب کردن این نرم افزار چقدر زمان میبره
با تشکر

hadisadaghatmehr
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 18:00 عصر
از دوستان کسی نیست این جواب ما رو بده؟؟؟؟

aminghaderi
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 19:22 عصر
بسته به فاکتور های زیادی داره.
تیمی کار می کنید یا شخصی ؟؟
میزان اطلاعات فنی شما + تجربه کاری در زمینه تولید نرم افزار تحت وب.
-----------------
نرم افزار استاندارد + مهندسی :
1 نفر طراح .
3 نفر نیروی انسانی مسلط .
1 نفر گرافیست.

شاید 2 ماه تا 3 ماه. (مد نظر من!)
-----------------
نرم افزار استاندارد + مهندسی :
یک نفر که همه کارها رو خودش انجام بدهد.
5 ماه تا 10 ماه بسته به دقت و تمیزی کار + تبحر و تجربه او.
( من باشم همون 10 ماه کمتر تموم نمی تونم بکنم/ البته من همچین کاری هیچ وقت نمی کنم.)
-------------------
صرفا جهت کار بدون مهندسی سازی و قابلیت های توسعه و بروز رسانی :
یک نفره / استفاده از ویزارد
1 تا 3 ماه بسته به سرعت او.

در 3 حالت زمانبندی با ساعت کار بروی 8 ساعت تخمین زدم ، که دقیق نمی تونه باشه ، من برای زمانبندی کارهای خودم به یک هفته وقت نیاز دارم ، حالا دوستان پیشکسوت و اساتید که فکر کنم زمان بیشتری + اطلاعات بیشتری برای تخمین زمان لازم داشته باشند و البته تخمین اونها مطمئنا دقیق تر هست.
موفق باشی.