PDA

View Full Version : کار هم زمان چند برنامه نویس بر روی یک پروژه وب

mohammad abedi
جمعه 12 خرداد 1391, 01:02 صبح
با سلام

از شما دوستان راهنمایی میخوام برای موضوعی که بیان میکنم :

یک پروژه وب وجود داره که چند برنامه نویس روی آن کار میکنند ، بهترین راه حل برای به اشتراک گذاشتن تغییرات بر روی این پروژه چیه؟!!

به عنوان مثال افرادی که PHP کار میکنند از نرم افزار GIT استفاده میکنند که پروژه اصلی روی یک سرور هست و برنامه نویس ها یک کپی از روی آن در سیستم خود به صورت local دارند که تغییرات رو روی سیستم خودشون اعمال میکنند و در نهایت برای به اشتراک گذاشتن آنها از نرم افزار GIT استفاده و تغییرات رو PUSH میکنند و طرف های مقابل آنها رو PULL میکنند که بتونند آنها را ببینند.

حالا من یک راه حل برای پروژه های asp.net میخوام یعنی چند نفر بتونند روی یک پروژه به صورت همزمان کار کنند و تغییرات همدیگرو ببینند.

با تشکر

fakhravari
جمعه 12 خرداد 1391, 01:09 صبح
یک سیستم را سرور کنید و پوشه وب سایت اشتراک بزارید و همه از یک سلوشن استفاده میکنند

mohammad abedi
جمعه 12 خرداد 1391, 01:30 صبح
بعد به نظر شما مشکلات حل میشه؟!! این آغاز همه مشکلاته ؛ من روی سیستم خودم میام یه کامپوننت نصب میکنم و ازش استفاده میکنم ، یا نه یه چیز خیلی ساده ، من میام 10 تا فایلو ادیت میکنم یه نفر دیگه هم میاد 5 تا دیگه رو ادیت میکنه حالا باید به همه اطلاع بدیم که کدومارو ادیت کردیم برند و دانلود کنند.
من یه چیزی میخوام که اتوماتیک باشه ، اگه با git کارکرده باشید متوجه منظور من میشید!!

TeacherMath
جمعه 12 خرداد 1391, 01:46 صبح
از خود ویژوال استدیو استفاده کنید.

87734

mohammad abedi
جمعه 12 خرداد 1391, 01:59 صبح
چندتا سوال :
- روی 2008 نیست درسته؟
- پروژه کلا روی سرور ایجاد میشه و همه روی اون کار میکنن؟
- این نرم افراز git که روی vs نصب میشه چیه ؟ اینجارو ببین (http://stackoverflow.com/questions/97704/what-to-use-for-version-control-with-visual-studio-2008-for-inhouse-projects)

fakhravari
جمعه 12 خرداد 1391, 02:34 صبح
فکر نکنم . با git کار نکردم/
پوشه شیر باشه بسه.
فقط باید تنظیمات sql کمی دستکاری کنید