PDA

View Full Version : استفاده از دامین رجیستر شده در وب هاست مجانی

M3hdiMahzuni
جمعه 12 خرداد 1391, 23:58 عصر
سلام
در زمینه ی راه اندازی وبسایت و وب هاست های خوب و .... من اطلاعات چندانی ندارم
قصد راه اندازی سایتی رو داشتم میخاستم ببینم ممکن هستش که اگر دومینی رو خریداری کرده باشم
وب هاستم رو از وب هاست های مجانی استفاده کنم؟؟
پروسه ـاش به چه صورت خواهد بود؟؟
اگر چند وب هاست خوب و قابل اعتماد که خدماته فیری دارند هم معرفی کنید ممنون میشم
ممنون از وقتتون برایه پاسخ گویی

Beginner2013
شنبه 13 خرداد 1391, 08:48 صبح
سلام
در زمینه ی راه اندازی وبسایت و وب هاست های خوب و .... من اطلاعات چندانی ندارم
قصد راه اندازی سایتی رو داشتم میخاستم ببینم ممکن هستش که اگر دومینی رو خریداری کرده باشم
وب هاستم رو از وب هاست های مجانی استفاده کنم؟؟
پروسه ـاش به چه صورت خواهد بود؟؟
ممنون از وقتتون برایه پاسخ گویی

سلام
بله می تونید از هاست مجانی استفاده کنید،کافیه در پنل دامینوتون NS ها رو روی هاست تنظیم کنید.
خوب و قابل اعتمادش نمی دونم،اما من خودم از Ugig.ir برای یه سری کارها استفاده میکنم،البته PHP & Mysql هست.

M3hdiMahzuni
شنبه 13 خرداد 1391, 09:32 صبح
سلام
بله می تونید از هاست مجانی استفاده کنید،کافیه در پنل دامینوتون NS ها رو روی هاست تنظیم کنید.
خوب و قابل اعتمادش نمی دونم،اما من خودم از Ugig.ir برای یه سری کارها استفاده میکنم،البته PHP & Mysql هست.
ممنون
شما که تجربه ی کاری دارید با این هاست تبلیغات هم داخلش میزاره یا فیری اد هستش؟؟
رویه هاست های مجانی خارجی هم میشه این کارو کرد؟؟به طور مثال این هاست (http://www.zymic.com/) مجانی هستو فضای خوبی هم میده به کاربر

Beginner2013
شنبه 13 خرداد 1391, 10:14 صبح
ممنون
شما که تجربه ی کاری دارید با این هاست تبلیغات هم داخلش میزاره یا فیری اد هستش؟؟
رویه هاست های مجانی خارجی هم میشه این کارو کرد؟؟به طور مثال این هاست (http://www.zymic.com/) مجانی هستو فضای خوبی هم میده به کاربر
تبلیغات قرار نمیده،فقط یک صفحه پیش فراض داره که می تونید برش دارید.در مورد اون هاستم اطلاعی ندارم،اما چند بار که از هاستای خارجی (رایگان) استفاده کردم،اصلا راضی نیستم و به نظرم هاست های ایرانی بهترن.

مرتضی تقدمی
شنبه 13 خرداد 1391, 10:39 صبح
سلام
یکی میشه توضیح بده که فلسفه این هاست های رایگان چیه؟! چرا این کار رو می کنن؟!
موفق باشید

Gold_cpp
شنبه 13 خرداد 1391, 18:04 عصر
سلام

پیشنهاد من xzn.ir میباشد ;)

یکی میشه توضیح بده که فلسفه این هاست های رایگان چیه؟! چرا این کار رو می کنن؟!

فلسفه خاصی نداره ،مثلا برای همین ugig که بحثش شد
طرف میره هاست رایگان میگیره ، توی خوده اکانتی که ساخته هیچ تبلیغاتی نداره ولی برای ورود
به کنترل پنل سایت ، یوزر باید از ugig.ir به این محیط وارد شود ،که اگر دقت کرده باشید ، توی اون صفحه بسته به میزان بازدید - از شرکتهای مختلف توش تبلیغات میذارن !
پس همچی رایگان هم نیست !
البته اینا که گفتم جدای از محدودیتهایی هست که روی اکانتهای رایگان میذارن (فضا، پهنای باند،ایمیل،ساب دامین و ... ) !

M3hdiMahzuni
شنبه 13 خرداد 1391, 19:58 عصر
فلسفه خاصی نداره ،مثلا برای همین ugig که بحثش شد
طرف میره هاست رایگان میگیره ، توی خوده اکانتی که ساخته هیچ تبلیغاتی نداره ولی برای ورود
به کنترل پنل سایت ، یوزر باید از ugig.ir به این محیط وارد شود ،که اگر دقت کرده باشید ، توی اون صفحه بسته به میزان بازدید - از شرکتهای مختلف توش تبلیغات میذارن !
پس همچی رایگان هم نیست !
البته اینا که گفتم جدای از محدودیتهایی هست که روی اکانتهای رایگان میذارن (فضا، پهنای باند،ایمیل،ساب دامین و ... ) !

اول از هردو دوستی که هاست معرفی کردن ممنونم واقعن کارم رو راه انداخت
در مورد حرفی که زدید بازم برایه من قابل درک نیست مثلن هاستی که خودتون معرفی کردید تبلیغات انچنانی نداره و فکر نمیکنم هزینه ای زیادی از تبلیغاتش در بیاد برایه مالکیت هاست
البته من از هزینه ی راه اندازی هاست و قیمت سرور ها خبری ندارم که اون چقدر هزینه باید براش بشه :دی
ولی خوب همین تبلیغات هم بعد از ساختن اکانت خیلی از افراد ارتباط ftp میگیرنو دیگه ممکنه هفته ای یکبار وارد سایت مادر بشن

مرتضی تقدمی
شنبه 13 خرداد 1391, 22:59 عصر
فکر می کنم بعد از یک مدتی که سایت پر و بال گرفت و بازدیدهاش زیاد شد, جلوی استفاده از هاست رو بگیرند و درخواست دادن وجه رایج مملکت رو کنند!! :متفکر:
از بعضی ها شنیدم اینجوریه! چون از هر طرف که نگاه میکنیم دلیلی نمیبینیم! :متفکر:

Gold_cpp
یک شنبه 14 خرداد 1391, 00:05 صبح
در مورد حرفی که زدید بازم برایه من قابل درک نیست مثلن هاستی که خودتون معرفی کردید تبلیغات انچنانی نداره و فکر نمیکنم هزینه ای زیادی از تبلیغاتش در بیاد برایه مالکیت هاست

در ابتدا برای جمع کردن مشتری باید خدمات رایگان ارائه دهند .حالا با یک سری محدودیت ها !

zigoratsoft
یک شنبه 14 خرداد 1391, 18:49 عصر
خدماتشون رو با محدودیت بالا ارائه میدن
مثلاً محدودیت آپلود و ...
بعد طرف یه مدت که باهش کار کنه مجبوره ارتقا بده اگه سایتش پرو بال بگیره
چون دیگه محدودیت ها براش مشکل ساز میشه