PDA

View Full Version : سوال: ادامه تحصیلات در دانشگاه

Miladkt.S.A.o
یک شنبه 14 خرداد 1391, 11:42 صبح
سلام به همه دوستان
من فردی را می شناسم که اکنون در حال تمام کردن سال سوم دبیرستان است،اما در رایانه و برنامه نویسی نسبتا فردی باهوش و بسیار فعال است به طوری که اکنون میتواند در حدی مطلوب با #C و Sql کارکند تا حدودی هم با Java اشناست و با C++‎ هم کار کرده است .
این فرد به تازگی توانسته است برنامه ای کاربردی و نسبتا گرافیکی ایجاد کند
و دنبال این میگردد تا ببیند ایا می تواند در دانشگاه های خارجی تحصیل کند
منظورم این است که وی دنبال این است که ببیند ایا دانشگاه و یا بنیاد علمی ای در خارج از کشور وجود دارد که او برنامه اش را برای ان ها ارسال کند و در صورت پذیرفته شدن ان ها وی را بورسیه تحصیلی کنند.
دوستان اگر می دانند لطفا جواب بدهند که خیلی ضروری است
اگر دانشگاه یا بنیاد علمی خاصی را میشناسید لطفا اسم و ایمیل یا سایتش را بگذارید
چون فکر کنم این مشکل بسیاری از برنامه نویسان است.
همچنین اگر بنیادی را میشناسید که او بتواند نرم افزارش را در انجا ثبت کند لطفا ان را هم بگویید:متفکر::لبخندساده:

ممنون

Y_Safaiee
یک شنبه 14 خرداد 1391, 12:07 عصر
با سلام

علم سن نمیشناسه,من خودم کسی رو میشناسم سیکل داره به SQl Server مسلطه,یا دوستی دارم 14 سالشه اما WPF نویسیش محشره,اما خوشحالم تو ایران افراد عاشق برنامه نویسی زیادن و تو این سن به کارشون مسلط هستن.

خداروشکر بنده خودم چند سالی در شرکت های برنامه نویسی خارجی کار کردم,اما به صورت فرستادن برنامه به اونجا دعوت نشدم,شرکت های خارجی مثه مایکروسافت,اپل بیشتر دنبال خلاقیت و ایده سازین تا برنامه نویسی و بیشتر برنامه نویسانشون مسلط به زبان اسمبلی هستن,باور کنید انقد تو خارج برنامه نویس هست که حتی بچه های مهدکودکشونم برنامه نویسی روبات میکنن اما ایده پرداز کمه,Iphone به خاطر ایده ها و امکانات جالب و جدیدش آیفون شد

در هر صورت به نظر بنده ایشون چندتا نمونه کارشو روی سایت ها (به صورت trial ) آپلود کنن تا شرکت ها و برنامه نویسا در صورت پسند با ایشون آشنا و دعوت به کارشون کنن.
من خودم از طریق شرکت برای تکمیل علمم به خارج رفتم اما با چند ایده حالب به شرکت های برنامه نویسی خارجی دعوت و استخدام شدم

موفق باشید
بایت بایت

Miladkt.S.A.o
یک شنبه 14 خرداد 1391, 13:35 عصر
دوست عزیز سلام
این فرد هم واقعا ایده پرداز بسیار خوبی است
برای برنامه هاش هم میترسه اگر اونها در اینترنت را قرار بده برنامه هاش به سرقت بره
در ضمن بیشتر هم به دنبال ادامه تحصیل است تا کار
چون از طرف خانواده فشار بسیار زیادی روشه برای ادامه تحصیل اون هم تو رشته های دیگه در صورتی که خودش به هوش مصنوعی علاقه داره
و امیدواره بتونه با ارائه دادن این برنامه خلاقانه ای که ساخته
به یک دانشگاه دعوت بشه تا از فشار خانواده راحت بشه
ممنون

با سلام

علم سن نمیشناسه,من خودم کسی رو میشناسم سیکل داره به SQl Server مسلطه,یا دوستی دارم 14 سالشه اما WPF نویسیش محشره,اما خوشحالم تو ایران افراد عاشق برنامه نویسی زیادن و تو این سن به کارشون مسلط هستن.

خداروشکر بنده خودم چند سالی در شرکت های برنامه نویسی خارجی کار کردم,اما به صورت فرستادن برنامه به اونجا دعوت نشدم,شرکت های خارجی مثه مایکروسافت,اپل بیشتر دنبال خلاقیت و ایده سازین تا برنامه نویسی و بیشتر برنامه نویسانشون مسلط به زبان اسمبلی هستن,باور کنید انقد تو خارج برنامه نویس هست که حتی بچه های مهدکودکشونم برنامه نویسی روبات میکنن اما ایده پرداز کمه,Iphone به خاطر ایده ها و امکانات جالب و جدیدش آیفون شد

در هر صورت به نظر بنده ایشون چندتا نمونه کارشو روی سایت ها (به صورت trial ) آپلود کنن تا شرکت ها و برنامه نویسا در صورت پسند با ایشون آشنا و دعوت به کارشون کنن.
من خودم از طریق شرکت برای تکمیل علمم به خارج رفتم اما با چند ایده حالب به شرکت های برنامه نویسی خارجی دعوت و استخدام شدم

موفق باشید
بایت بایت

Miladkt.S.A.o
یک شنبه 14 خرداد 1391, 18:42 عصر
دوستان کس دیگری نظری ندارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟:تشویق:

younes221
یک شنبه 14 خرداد 1391, 21:33 عصر
دوستان کس دیگری نظری ندارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟:تشویق:

با سلام.....اتفاقا منم ایشون رو میشناسم ...احتمالا اسمشون هم Miladkt.S.A.o باشه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ از کجا فهمیدم؟.....

از یه سخن ابن سینا : عجیب می دانم کسی سی شارپ بلد باشد و نتواند یک تاپیک ایجاد کند (کسی دیگه واسش سوال کنه)

.......شوخی در رفته منم با نظرات آقای Youunes موافقم......

Hybrid
یک شنبه 14 خرداد 1391, 21:42 عصر
سلام ،

از یه سخن ابن سینا : عجیب می دانم کسی سی شارپ بلد باشد و نتواند یک تاپیک ایجاد کند (کسی دیگه واسش سوال کنه)
:قهقهه: واسه ماست گفته بود که :)

دوست عزیز میلاد جان ، دوستان نظرات خوبی رو دادن ، و واقعیت رو گفتن شرکت های خارجی کلا و در هر جایی که من دیدم به دنبال نظریه پرداز خوبی بودن ، کسی که بتونه واسشون نظرات خلاقانه ای رو بده ،

اون دوستتون باید در برنامه هایی که مینویسه یک ایده خوب رو پیاده سازی کرده باشه چیزی که واسه اونا جالب باشه و در ضمن کار گروهی رو خوب بلد باشه و به کارش خیلی علاقه داشته باشه (داخل چند تا از آگهی هاشون این سه خصوصیت رو دیدم و البته تسلط کامل به زبان خارجه) .

ولی توصیم اینه که اول دوره ی سربازی رو تموم کنه و بعد به فکر این چیزا باشه :)

موفق باشید

Miladkt.S.A.o
دوشنبه 15 خرداد 1391, 00:26 صبح
سلام به دوستان عزیز
ممنونم که این همه ذوق و استعدادتان را در بیان طنز به رخ میکشید
ولی هنوز هم کسی نه سایتی و نه شرکتی معرفی نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سوال چی بود و جواب چی شد

alexmcse
پنج شنبه 18 خرداد 1391, 22:49 عصر
موسسه ای در تهران وجود دارد برای ادامه تحصیل در سوئد و مجارستان
تلفن: 22914766-021
الی 8
سایت:http://www.sdarman.ir
حتما دقت و تحقیق کن
:تشویق::تشویق:

Miladkt.S.A.o
یک شنبه 21 خرداد 1391, 00:17 صبح
ممنون دوست عزیز
این شد جواب
کس دیگه ای نیست

ahmadreza517
یک شنبه 21 خرداد 1391, 16:13 عصر
به نام تنها برنامه نویس هستی
سلام ,

من مطالب بالا نخوندم .

من یه چیز که برای دوستم اتفاق افتاده بود براتون کوتاه می نویسم

رفیقم مخ هک تسط بالایی به زبانهای C++‎‎‎ , php , VB.Net,C#‎‎‎.Net و Assembly ایمیل زد برای یکی از شرکت های خارجی که من این چیزارو بلدم می تونم برای شما کار کنم حتی با دستمزد کم(نسبت به بقیه برنامه نویساتون)

حدودا یه ماه بعد شرکت جواب داد چطور تونستی رزومه خودتو برای ما Apply کنی. (البته بگم دست بالای دست زیاد)(این رفیق ما پشیمون شد)(هک کردن هزاران سایت اینترنتی ،در 18 سالگی 300 سایت اسرائیلی جزو رزومه هست) الانم تو فروم آشیانه فعالیت می کنه.

دوست شما به عنوان طراح ، مشاور خبره بهتر می تونه عمل کنه.
وگرنه برنامه نویس هندی که ارادت دارید خدمتشون.
اون چیزی که خودم تو شرکتمون دیدم وقتی دارن برنامه می نویسن انگار تو ورد دارن تایپ می کنن.