PDA

View Full Version : خواندن اطلاعات از یک صفحه دیگر

caspiansea
یک شنبه 14 خرداد 1391, 12:43 عصر
با سلام
من یه برنامه دارم که می خوام باکس هایی که توی صفحه اول وجود دارند با اطلاعاتی که توی صفحه دوم جستجو کردم نشون داده بشن.
یعنی توی صفحه دوم مثلا یه رکورد از دیتا گرید رو انتخاب کنم و وقتی انتخاب رو زدم صفحه دوم بسته بشه و اطلاعات رکورد انتخاب شده توی تکست باکس هایی که توی صفحه اول گذاشتم پر بشه.
ممنون میشم توضیح بدین

mahdi.bagheri
یک شنبه 14 خرداد 1391, 14:25 عصر
سلام دوست عزیز
اگر اطلاعات مهمی نیست میتونی از طریق QueryString اینکار رو انجام بدی.

تاپیک ها رو بگردی حتما جوابتو پیدا میکنی.

موفق باشی

fakhravari
یک شنبه 14 خرداد 1391, 23:49 عصر
protected void BtnSender_Click(object sender, EventArgs e)
{
Response.Redirect("Default2.aspx?Name=" + TextBox1.Text + " &Family= " + TextBox2.Text + " &Tozihat= " + TextBox3.Text + "");
}

Mahyar.FF
دوشنبه 15 خرداد 1391, 00:12 صبح
اگر منظور شما این باشه که صفحه اول در این عملیات به هیچ وجه بسته نشه، باید از طریق صفحه اول یک صفحه Pop-up بسازید که در واقع صفحه دوم شما خواهد بود.
پس از انجام عملیات دلخواهتون در صفحه دوم (Pop-up) با استفاده از javascript و استفاده از window.opener شما می توانید اطلاعات موزد نیازتون رو به صفحه اول pass بدید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می تونید از لینک های زیر استفاده کنید، همچنین می تونید عبارت روبرو رو در Google جستجو کنید: (asp.net popup window return value)

http://forums.asp.net/t/1259126.aspx/1
http://www.dotnetcurry.com/ShowArticle.aspx?ID=99&AspxAutoDetectCookieSupport=1

bomb23
دوشنبه 15 خرداد 1391, 01:34 صبح
salam mituni az tariqe session in kar ro anjam bedi ke kheili sadast :

Session["msg"]= داده های ارسالی به صفحه بعد که میشه رکورد دیتا گریدت ;
Response.Redirect("صفحه دیگر.aspx");

dasture bala ro tu safhe dovomet ke data gridview tushe mizari
dasture zir ro tu safhe maqsad yani safhe avalet mizari ke etelaate dakhele session ro daryaft mikone va mituni har kari bahash bokoni:

TextBox1.Text=Session["msg"];

caspiansea
دوشنبه 15 خرداد 1391, 12:16 عصر
مرسی دوست عزیز ولی من میخوام که صفحه اولم بسته نشه و باز بمونه.با روش شما صفحه اول بسته میشه

fakhravari
دوشنبه 15 خرداد 1391, 14:04 عصر
باید از Pop استفاده کنید.
Java Script