PDA

View Full Version : مبتدی: مشکل در لینک دادن

milad2012
یک شنبه 14 خرداد 1391, 12:55 عصر
سلام من یه صفحه php دارم که می خوام لینک در ستون راست صفحه قرار بدم و فراخوانیش که یک جدول sql است در وسط صفحه باشه .منتها من اینکار رو در 2 صفحه می تونستم اما تو 1 صحفه نمی دونم چه جوریه، به محض اینکه صفحه exe می شه ، فراخوانی میشه و به من فرصت لینک کردن نمی ده، یعنی اخیار ندارم ، ممنون می شم راهنمایی کنید .با تشکر.:اشتباه::لبخندساده:

djsaeedkhan
یک شنبه 14 خرداد 1391, 13:28 عصر
سلام
ما که نفهمیدیم منظورت چی بود؟ چه می خوای بکنی؟

milad2012
یک شنبه 14 خرداد 1391, 14:44 عصر
منظورم اینه که ، یه لینک سمت راست صفحه وبم باشه ، و وسط صفحه با کلیک بر روی لینک سمت راست جدولم فراخوانی شه

MSN_Issue
یک شنبه 14 خرداد 1391, 14:57 عصر
این کار رو هم میتونید با ajax انجام بدید و هم میتونید یه iframe وسط صفحه بذارید و تارگت اون لینکِ سمت راست رو برابر با نام اون iframe بذارید...

milad2012
یک شنبه 14 خرداد 1391, 18:25 عصر
این کار رو هم میتونید با ajax انجام بدید و هم میتونید یه iframe وسط صفحه بذارید و تارگت اون لینکِ سمت راست رو برابر با نام اون iframe بذارید...

کاش بیشتر توضیح می دادین . روش کار به چه صورت ؟

khanlo.javid
یک شنبه 14 خرداد 1391, 18:55 عصر
عزیزم از روش Query String استفاده کن + ajax

تو این تاپیک روشش رو هم توضیح دادم
http://barnamenevis.org/showthread.php?338502-نمايش-كامل-مطلب-در-صفحه-جديد

موفق باشید

milad2012
یک شنبه 14 خرداد 1391, 21:41 عصر
عزیزم از روش Query String استفاده کن + ajax

تو این تاپیک روشش رو هم توضیح دادم
http://barnamenevis.org/showthread.php?338502-نمايش-كامل-مطلب-در-صفحه-جديد (http://barnamenevis.org/showthread.php?338502-%D9%86%D9%85%D8%A7%D9%8A%D8%B4-%D9%83%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%AC%D8%AF%D9%8A%D8%AF)

موفق باشید

1-آیا روش query string در php قابل اجراست؟

2-منظورمن این بود که در همون صفحه یک لینک داشته باشیم مهم هم نیست که این لینک با اتصال به دیتا بیس یه خلاصه چکیده باشه که با کلیک بر روی لینک کل مطلب در صفحه ای جدید نشون بده ، بلکه خیلی فکر کنم ساده تره ، فقط یه لینک بی ربطه لزوم نداره چکیده دتا بیسو هم نشون بده ولی فقط با کلیک بر روی لینک در همین صفحه جدول data basamo نشون بده همین..............

khanlo.javid
دوشنبه 15 خرداد 1391, 09:24 صبح
1-آیا روش query string در php قابل اجراست؟

2-منظورمن این بود که در همون صفحه یک لینک داشته باشیم مهم هم نیست که این لینک با اتصال به دیتا بیس یه خلاصه چکیده باشه که با کلیک بر روی لینک کل مطلب در صفحه ای جدید نشون بده ، بلکه خیلی فکر کنم ساده تره ، فقط یه لینک بی ربطه لزوم نداره چکیده دتا بیسو هم نشون بده ولی فقط با کلیک بر روی لینک در همین صفحه جدول data basamo نشون بده همین..............

جواب سوال اولت: بله query string در php قابل اجراست .

جواب سوال دومت: خوب در کل شما باید یه جوری اطلاعات دیتابیس رو واکشی کنید تا بتونید نمایشش بدید ولی کار دیگه ای که شما میتونید انجام بدید اینه که وقتی صفحتون لود میشه اتصال به پایگاه داده رو انجام بدید و اطلاعاتتون رو واکشی کنید ولی نمایشش ندید و در مرحله بعد با استفاده از ترکیب jQuery و php میتونید با کیلیک روی منو تون اطلاعات واکشی شده رو نمایش بدید.

اگه بازم سوالی داشتید در خدمتم .

موفق باشید.