PDA

View Full Version : راست به چپ CrossView در فست ریپورت

khorsandreza
یک شنبه 14 خرداد 1391, 19:06 عصر
سلام دوستان
ضمن تبریک میلاد مولود کعبه و روز پدر

من آدرس زیر را از یکی تایپیک هائی که توسط آقای کشاورز ایجاد شده بود دیدم و به کامپوننت ها که توسط دوستان برای فارسی تغییر داده شده را نیاز داشتم از دوستان اگر کسی در اختیار دارد ممنون میشم
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=193469&page=6
البته در خود آدرس بالا درخواست دادم ولی پاسخی نشد
ممنون

tiphooo
یک شنبه 14 خرداد 1391, 23:22 عصر
در هیچکدام از نسخه ها حتی نسخه 4.12.6 که آخرین ویرایش آن است امکانی برای راست به چپ کردن CrossTab وجود ندارد و باید خودتان این کار را انجام بدهید
بنده تا حالا نیازی به این کار نداشتم ولی اگر سعی کنید می توانید این کار را انجام دهید
به سورس خاصیت راست به چپ بقیه ابزارها نگاهی بیندازید و با این الگو سعی در راست به چپ کردن آن بکنید
ولی در نسخه های مختلف دنبال آن نگردید چون این خاصیت به صورت استاندارد وجود ندارد

khorsandreza
دوشنبه 15 خرداد 1391, 03:59 صبح
در هیچکدام از نسخه ها حتی نسخه 4.12.6 که آخرین ویرایش آن است امکانی برای راست به چپ کردن CrossTab وجود ندارد و باید خودتان این کار را انجام بدهید
بنده تا حالا نیازی به این کار نداشتم ولی اگر سعی کنید می توانید این کار را انجام دهید
به سورس خاصیت راست به چپ بقیه ابزارها نگاهی بیندازید و با این الگو سعی در راست به چپ کردن آن بکنید
ولی در نسخه های مختلف دنبال آن نگردید چون این خاصیت به صورت استاندارد وجود ندارد
این را میدانم ولی دوستان قبلا این ابزار را تغییر دادند و وضعیت راست به چپ در فرم ها هست من نسخه 4 برای دلفی 7 را دارم ولی در دلفی 2010 کار نمی کند
تصویر را ببینید
http://etaksan.ir/images/1.jpg

khorsandreza
دوشنبه 15 خرداد 1391, 23:27 عصر
سلام اقای کشاورز ظاهر شما قبلا تجربه ای در مورد راست به چپ این ابزار را دارید میتونن کمک کنید
بینهایت سپاسگذارم
سلام
من یک نسخه از تغییرات انجام شده در فست ریپورت را داشتم (اگه اشتباه نکنم) از همین سایت یا سایت http://forum.p30world.com
قبلا دریافت کرده بودم بمنظور راست بچپ کردن فرم های گزارش ولی این برای دلفی 7 من برای 2010 نیاز داشتم وقتی خواستم از اینها استفاده بکنم بر روی متغییر TWideString خطا گرفت و هرجه تلاش کردم که در دلفی 2010 این متغییر را پیدا کنم بی ثمر بود
حال اینجا آپلود می کنم اگه از دوستان بتونه تغییرات را برای دلفی 2010 انجام بده ممنون میشوم

جواد ملاولی
جمعه 10 آذر 1391, 16:44 عصر
سلام. من نسخه دلفی 2010 این فایلها رو دارم ولی تنها تغییری که اتفاق می افته اینه که خاصیت RightToLeftLayout به page اضافه میشه و با True کردن اون، DBCross همچنان به حال خودش باقیه و راست به چپ نمیشه.

جواد ملاولی
شنبه 11 آذر 1391, 18:08 عصر
به دلیل کمبود شدید وقت، امکان این نیست که یونیت های مربوط به cross فست ریپورت رو دستکاری کنم. از دوستان کسی تجربه ای در این زمینه داره؟

سعید صابری
شنبه 11 آذر 1391, 19:37 عصر
من این فایل ها را در دلفی 2009 و فست 4.8 امتحان کردم (سابقاً) جواب میداد

جواد ملاولی
شنبه 11 آذر 1391, 21:16 عصر
من این فایل ها را در دلفی 2009 و فست 4.8 امتحان کردم (سابقاً) جواب میداد
اگه ممکنه برام ایمیل کن امتحانش کنم.
j_mollavali2007@yahoo.com

جواد ملاولی
جمعه 17 آذر 1391, 19:10 عصر
بالاخره مجبور شدم یونیت frxCross نسخه 4.12.6 رو دستکاری و راست به چپ رو اضافه کنم. اگه کسی از دوستان احتیاج داشت، بگه تا تقدیم کنم

سعید صابری
شنبه 18 آذر 1391, 21:37 عصر
نیکی و پرسش بزار اینجا همه استفاده کنند

جواد ملاولی
یک شنبه 19 آذر 1391, 15:09 عصر
نیکی و پرسش بزار اینجا همه استفاده کنند
خلاف قوانین سایت نیست که؟

سعید صابری
یک شنبه 19 آذر 1391, 20:25 عصر
اگه اون چند تا فایل باشه فکر نکنم.

smakhavan
یک شنبه 26 آذر 1391, 10:55 صبح
آقا جواد اگه براي من هم زحمتش را بكشي ممنون ميشوم

khorsandreza
دوشنبه 27 آذر 1391, 18:32 عصر
سلام. من نسخه دلفی 2010 این فایلها رو دارم ولی تنها تغییری که اتفاق می افته اینه که خاصیت RightToLeftLayout به page اضافه میشه و با True کردن اون، DBCross همچنان به حال خودش باقیه و راست به چپ نمیشه.
سلام
ضمن تشکر از آقای جوادملاولی
به اطلاع اندسته از دوستان که قصد دارند در دلفی 2012 استفاده کنند یونیت تغییر داده شده توسط دوست عزیزمان قابل استفاده است
و اما :
جناب اقای ملا ولی اگر شما می توانستید خود فرم طراحی را راست بچپ بکنید کابردی تر میشد باین شیوه قابلیتهای خاصی اضافه میشد که در گزارشگیرهای حرفه ای و تخصصی (مثل چاپ کارت دو طرفه و..) میشد در این نسخه از دلفی استفاد کرد
باز هم تشکر از زحمات شما

جواد ملاولی
چهارشنبه 29 آذر 1391, 11:00 صبح
آقا جواد اگه براي من هم زحمتش را بكشي ممنون ميشوم
ایمیلت رو بده جانم

سلام
ضمن تشکر از آقای جوادملاولی
به اطلاع اندسته از دوستان که قصد دارند در دلفی 2012 استفاده کنند یونیت تغییر داده شده توسط دوست عزیزمان قابل استفاده است
و اما :
جناب اقای ملا ولی اگر شما می توانستید خود فرم طراحی را راست بچپ بکنید کابردی تر میشد باین شیوه قابلیتهای خاصی اضافه میشد که در گزارشگیرهای حرفه ای و تخصصی (مثل چاپ کارت دو طرفه و..) میشد در این نسخه از دلفی استفاد کرد
باز هم تشکر از زحمات شما
اصلا فرصت ندارم و الا حتما اینکار رو میکردم