PDA

View Full Version : سوال: آپلود دیتابیس ASPNETDB در هاست Somee

zgolestan
یک شنبه 14 خرداد 1391, 22:14 عصر
سلام
دیتابیس ASPNETDB رو چطوری توی هاست آپلود کنم؟ روش خاصی داره؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید. ممنون.

مهدی کرامتی
یک شنبه 14 خرداد 1391, 23:18 عصر
somee اجازه میده تا دیتابیس های SQL Express را به راحتی Attach و استفاده کنید، بنابراین کافی است فایل mdf درون فولدر app_data برنامه تان را در فولدری به همین نام در سایت تان قرار دهید.

fakhravari
یک شنبه 14 خرداد 1391, 23:24 عصر
شما میتوانید نام دیتابیس را درست کرده و بعد از سیستم خودتون bak بگیرید و در اونجا ریستور کنید.
بهترین راه.

zgolestan
دوشنبه 15 خرداد 1391, 01:39 صبح
somee اجازه میده تا دیتابیس های SQL Express را به راحتی Attach و استفاده کنید، بنابراین کافی است فایل mdf درون فولدر app_data برنامه تان را در فولدری به همین نام در سایت تان قرار دهید.

ممنون. منم دقیقا همین کارو انجام دادم. ولی وقتی میخوام لاگین کنم. صفحه پیغام خطا میاد و کلا اطلاعات رو از دیتابیس نمیخونه!!!!
چی کار باید بکنم؟؟

zgolestan
دوشنبه 15 خرداد 1391, 01:41 صبح
شما میتوانید نام دیتابیس را درست کرده و بعد از سیستم خودتون bak بگیرید و در اونجا ریستور کنید.
بهترین راه.

مرسی از جوابتون
یعنی چی نام دیتابیس رو درست کنم؟؟؟
چجوری باید bak بگیرم؟؟؟

fakhravari
دوشنبه 15 خرداد 1391, 08:47 صبح
توی پنل کاربری
یه بخش دیتابیس داره دیگه :متفکر:

zgolestan
دوشنبه 15 خرداد 1391, 14:18 عصر
توی پنل کاربری
یه بخش دیتابیس داره دیگه :متفکر:

1) توی پنل سایت ، نام دیتابیس رو درست کردم.
(یه سوال؟ اسمشو فرقی نداره چی بذارم؟؟؟ یا باید حتما هم اسم دیتابیس خودم باشه؟؟؟ آخه من ASPNETDB رو به عنوان اسم وارد کردم ولی قبول نکرد.)
2) حالا باید خود فایل دیتابیس رو اضافه کنم؟؟؟ یا باید اول از دیتابیس backup بگیرم و بعد فایل backup رو انتقال بدم توی هاست؟؟؟

zgolestan
دوشنبه 15 خرداد 1391, 22:17 عصر
من دیتابیس رو به پوشه App_Data اضافه کردم ولی جواب نمیده !!!

توی پنل Databases سایت somee هم یه دیتابیس جدید تعریف کردم ولی نمیدونم بعدش باید چیکار کنم؟؟؟
باید فایل دیتابیسم رو به این قسمت هم اضافه کنم دوباره؟؟ یا باید از دیتابیس خودم بک آپ بگیرم بعد اضافه ش کنم؟؟؟
لطفا یه نفر راهنمایی کنه. مرسی...

fakhravari
دوشنبه 15 خرداد 1391, 22:45 عصر
ببنید دوست عزیز
این کاری که میگم را برین شما.
در قسمت ساخت دیتابیس یه قسمت login داره که باید یوزرنام و پسورد داخل کانکشن استرینگ بسازید.
توی قسمت دیتابیس چنتا قسمت داره.
اپلود بکاپ که زده منیجر بکاپ و ریستور.
بعد وقتی لپلود کردید
روی قسمت ریستور بکاپ برین و روی فایلی که اپلود کردید کلیک کنید و بعد از رفرش صفحه کلیک پایین بزنید یعنی ریستور.

aminghaderi
دوشنبه 15 خرداد 1391, 22:50 عصر
دات نت چند این قابلیت رو داره ؟؟ من قبلا کلی وقت گذاشتم روی دات نت 3.5 ولی نشد ؟! یه تاپیکی هم زدم حاصل تحقیق چند روزه ام رو اونجا قرار دادم .
خصوصا هاستیکه مدیریت منابع اون رو پلسک بر عهده گرفته .

zgolestan
دوشنبه 15 خرداد 1391, 23:12 عصر
ببنید دوست عزیز
این کاری که میگم را برین شما.
در قسمت ساخت دیتابیس یه قسمت login داره که باید یوزرنام و پسورد داخل کانکشن استرینگ بسازید.
توی قسمت دیتابیس چنتا قسمت داره.
اپلود بکاپ که زده منیجر بکاپ و ریستور.
بعد وقتی لپلود کردید
روی قسمت ریستور بکاپ برین و روی فایلی که اپلود کردید کلیک کنید و بعد از رفرش صفحه کلیک پایین بزنید یعنی ریستور.

ممنون از کمکتون. فقط میشه بگین قبل از آپلود، چجوری باید از دیتابیس بک آپ بگیرم؟؟ آخه من همین مراحل رو رفتم ولی وقتی ریستور کردم ، اررور داد :
The file you selected is not a MS SQL database backup file!

fakhravari
دوشنبه 15 خرداد 1391, 23:39 عصر
بکاپ که از سیستم خودتون باید بگیرید و بعد فرمت zip کنید بعد اپلود
از زیپ هم خارج کنید در هاست.

zgolestan
دوشنبه 15 خرداد 1391, 23:56 عصر
مرسی بک آپ گرفتم. مشکلم این بود که Sql server 2008 روی سیستمم نصب نبود و با sql server 2005 هم نمیشد این دیتابیس رو attach کرد. چون ورژن این دیتابیس 2008 بود.
ولی با دستور T-SQL تونستم از طریق خود ویژوال استادیو ، از دیتابیسم بک آپ بگیرم و آپلودش هم کردم.

الان اطلاعاتی رو که توی جدول های دیتابیسم بود، توی سایتی که آپلود کردم نشون میده ولیییییییی لاگین نمیکنه!!!
توی وب کانفیگ چه تغییراتی برای connection string باید انجام بدم؟؟؟ دو تا connection string باید داشته باشم؟؟

fakhravari
جمعه 19 خرداد 1391, 21:41 عصر
نه باید تغیراتی در ممبرشیپ بدهید .