PDA

View Full Version : سوال: نگه داشتن دیتاتیبل در رم سرور برای مدت مشخص

kingmech
دوشنبه 15 خرداد 1391, 10:44 صبح
من قصد دارم دیتاتیبل رو برای مثلا مدت 5-6 ساعت توی رم نگه دارم و برای همه افرای سایت رو بازدید میکنن در دسترس باشه

که هر بار بازدیدی انجام میشه اون نیاز نباشه فیلد هامون تو دیتابیس مجدد واکشی بشه از همون رم اطاعات رو ورداره بده

چیکار باید کنم

daffy_duck376
دوشنبه 15 خرداد 1391, 10:53 صبح
تو وب همچین چیزی مکان نداره. فرض کن هر سرور 1000 ت سایت داشته باشه و هر سایت بخوان کار شما رو بکنن!!!!!!!دیگه رم برای سیستم نمیمونه که کار دیگه انجام بده.دنبال راه دیگه باش

kingmech
دوشنبه 15 خرداد 1391, 11:09 صبح
تو وب همچین چیزی مکان نداره. فرض کن هر سرور 1000 ت سایت داشته باشه و هر سایت بخوان کار شما رو بکنن!!!!!!!دیگه رم برای سیستم نمیمونه که کار دیگه انجام بده.دنبال راه دیگه باش
شما فرض بگیر سرور اختصاصی هست چون من شنیدم که sql میتونه یکسری از دستورات رو کش کنه

احتمال دادم هم بشه این روش رو پیاده سازی کرد

به نظر من گرفتن 100 مگ رم بهتر از مصرف 100 سی پیو بصورت مدام هست حالا با توجه بلاخره وقتی اون دیتاتیبل لود میشه در داخل رم میمونه تا کار کاربر تموم بشه پس فرقی نمیکنه اون 100 اکثر اوقاعت استفاده میشه حالا شاید حتی در بعضی موارد بیشتر بشه وقتی هرکاربر برای خودش یه دیتاتیبل داشته باشه مسلم به تعداد کاربران از فضای رم اشغال میشه

TeacherMath
دوشنبه 15 خرداد 1391, 11:34 صبح
میشه دیتاتیبل را در کش قرار داد.http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms972417

fakhravari
دوشنبه 15 خرداد 1391, 13:17 عصر
اگر دوستان نمبع دیگر دارن ممنون میشم معرفی کنند
static DataTable dt;

kingmech
سه شنبه 16 خرداد 1391, 19:52 عصر
من روش یکم فکر کردم میشه با گلوبال اینکارو کرد؟