PDA

View Full Version : دسترسی به رکورد خوانده توسط php با javascript

sanaz.dadkhah
دوشنبه 15 خرداد 1391, 21:47 عصر
سلام
اطلاعات یک رکودم را توسط AJAX با PHP میخوانم و برمیگردانم
اما حالا میخواهم که به فیلد های موجود در این رکود در JAVASCRPT دسترسی پیدا کنم و آنها را به کنترل های رو فرمم منتسب کنم یعنی بریزمشون داخل آنها
اینکارو برا آپدیت نیاز دارم
میشه دوستان راهنمایی کنند؟

Beginner2013
دوشنبه 15 خرداد 1391, 22:08 عصر
سلام
اطلاعات یک رکودم را توسط AJAX با PHP میخوانم و برمیگردانم
اما حالا میخواهم که به فیلد های موجود در این رکود در JAVASCRPT دسترسی پیدا کنم و آنها را به کنترل های رو فرمم منتسب کنم یعنی بریزمشون داخل آنها
اینکارو برا آپدیت نیاز دارم
میشه دوستان راهنمایی کنند؟

سلام،سوالتون یه خورده ایهام داره،اگه منظورتون اینه که در نهایت با جاوااسکریپت برمیگردونید،به چه صورتی هست XML یا TEXT

sanaz.dadkhah
دوشنبه 15 خرداد 1391, 22:18 عصر
اگه منظورتون اینه که در نهایت با جاوااسکریپت برمیگردونید،به چه صورتی هست XML یا TEXT
مشکلم همین جاس من موندم به چه شکل برگردانم که بیرون برا کار باهاش راحتر باشم
من رکورد را در php انتخاب میکنم و انجا میشه به شکل دلخواه آمادش کرد و برش گردوند اما چون رکورد من چند تا فیلد است و من در javascript میخام به ان فیلد ها دسترسی داشته باشم و بتونم مقادیر کنترلر های رو فرمم را عوض کنم موندم که چطور رکورد را برگردونم و در ضمن چگونه به انها دسترسی داشته باشم تو کد javascript خودم

Beginner2013
دوشنبه 15 خرداد 1391, 22:25 عصر
مشکلم همین جاس من موندم به چه شکل برگردانم که بیرون برا کار باهاش راحتر باشم
من رکورد را در php انتخاب میکنم و انجا میشه به شکل دلخواه آمادش کرد و برش گردوند اما چون رکورد من چند تا فیلد است و من در javascript میخام به ان فیلد ها دسترسی داشته باشم و بتونم مقادیر کنترلر های رو فرمم را عوض کنم موندم که چطور رکورد را برگردونم و در ضمن چگونه به انها دسترسی داشته باشم تو کد javascript خودم
شما با باهمون XML بهتره خروجیتونو به کلاینت ارسال کنید،بعد با جاوا اسکریپت می تونید با مدل DOM اطلاعاتشو بگیرید و هرجا خواستید ست کنید.

aysha_6586
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 20:08 عصر
ميشه مثال هم بزنيد؟