PDA

View Full Version : فروش سایت www.xoogle.ir

xoogle.ir
سه شنبه 16 خرداد 1391, 23:48 عصر
با سلام به دوستان برنامه نویس خودم :لبخندساده:
اگر توی گوگل کلمه "طراحی سایت" رو جستجو کنید در صفحه اول و رتبه های معمولا زیر 5 سایت ژوگل را مشاهده خواهید کرد.
این سایت در کمتر از 4 ماه از راه اندازی به این رتبه در گوگل دست پیدا کرده است و در حال حاضر حدود یک ماه است که موقعیت خودش رو در این مکان حفظ کرده است.
دلیل فروش سایت اینه که تیم ما در یک شرکت خارجی با پروژه های بین المللی به صورت تمام وقت استخدام شده و دیگه امکان پذیرش پروژه برای ما مقدور نیست. به همین خاطر ما دیگه انگیزه ای برای ادامه فعالیت نداریم و صرفا برای اینکه موقعیت ژوگل در گوگل از دست نرود حاضر به فروش سایت هستیم.
در حال حاضر پتانسیل دریافت پروژه این سایت در بدترین حالت ممکن حدود دو میلیون تومان در ماه است و ما به طور میانگین هفته ای 4 پروژه رو رد میکنیم. (گزارش google analytic به شما همکار محترم داده خواهد شد)
اگر شما دوست عزیز در کارتون حرفه ای باشید و کمی وقت صرف تولید محتوا بکنید (توصیه شدید ما اینه که بخش وبلاگ رو راه اندازی و هر هفته حداقل یک مطلب جدید بذارید) و نمونه کارهای خودتون رو سریعا وارد سایت بکنید (کاری که ما در آن تنبل بوده ایم) میتونید سالهای سال این جایگاه رو در گوگل حفظ کنید.

قیمت رو خودتون تعیین کنید ولی لطفا از سه میلیون تومان کمتر نباشه :چشمک:
شماره تماس : 09399306064
ملاک ما فقط و فقط بالاترین پیشنهاد نیست بلکه مسایلی مثل سابقه کاری شما، نمونه کارها و روحیات اخلاقی شما را هم مدنظر خواهیم داشت.
صادقانه میگم که این سایت، زندگی من را از این رو به اون رو کرد و شدیدا امیدوارم که این اتفاق برای شما هم بیفته.

پی نوشت: من اجباری برای فروش این سایت ندارم و در صورتی که مورد مناسبی برای واگذاری پیدا نکنم مجبور خواهم شد که سایت ژوگل را به وبلاگ شخصی خودم تبدیل کنم که در این صورت موقعیت فعلی ژوگل از دست خواهد رفت.