PDA

View Full Version : کار با فایل .ashx

davoodipoor
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 14:41 عصر
با سلام به همه دوستان
من توی پروژه ام یک صفحه برای ذخیره و بازیابی یک سری عکس دارم که عکس ها در خود بانک ذخیره میشن نه در پوشه ای در کنار پروژه. برای بازیابی عکسم یک فایل .ashx دارم.
حالا می خوام برای عکسم Zoom بزارم. برای این کار باید فایل ashx ام رو با هر بار کلیک دکمه Zoom صدابزنم ولی مشکلی که دارم اینه که فقط بار اول این فایل صدازده میشه و برنامه داخل BreakPoint میره و دفعه دوم دیگه صدا زده نمیشه و برنامه هم داخل BreakPoint نمیره.
می خواستم بپرستم مگه محدودیتی برای صدا زدن فایل ashx وجود داره؟؟؟
لطفا هر کس چیزی می دونه کمکم کنه.

aminghaderi
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 19:35 عصر
نه ، محدودیتی نداره ؟!
فکر کنم کدتون خطا داره یا بد فراخونی می کنید ، نمی دونم از این فایل خیلی استفاده کردم ولی همیچنین چیزی تا بحال بر نخوردم و همچنین در ذات Asp.net همچین محدودتی وجود نداره.
من معمولا برای ajax از این نوع فایل اسفاده می کنم و باره ا هم توسط برنامه فراخونی می شه و کارش که همون ارتباط اجکسی هست رو صورت می دهد و مشکلی هم نداشتم باهاش.

davoodipoor
پنج شنبه 18 خرداد 1391, 08:09 صبح
دوست عزیز فکر نکنم کدم خطا داشته باشه چون بار اول برنامه داخل این فایل میره و کد به درستی اجرا میشه و سایز عکسم یک درصدی بزرگ میشه ولی برای بار دوم که روی دکمه Zoom کلیک می کنم دیگه داخل این فایل نمیره و کدهای اونو اجرا نمیکنه. اگه فراخوانی ام اشتباه باشه یا کدها اشتباه باشند دفعه اول هم نباید کار کنند؟