PDA

View Full Version : مدیریت انبار با sql

aleas2
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 20:52 عصر
سلام خسته نباشید یه سورس مدیریت انبار قطعات کامپیوتر با sql میخواستم البته اگر نمیتونین بذارین حداقل یه سوال سورس دگه بدین که روش کار با sql یاد بگیرم و فایل نصبی مدیریت انبار قطعات کامپیوتر هم بدین که ببینم چه چیزهایی نیازه از نظر کلی برنامه رو برسی کنم که خودم بنویسم البته اگر هم سورس مدیریت انبار قطعات کامپیوتر هم بدین خودم باید از اول بنویسمش که یاد بگیرم من فقط میخوام روش کار با sql یاد بگیرم و چه چیزهایی باید برنامه داشته باشه ممنون

aleas2
پنج شنبه 25 خرداد 1391, 19:50 عصر
این سورس مدیریت انبار با sql حتی فایل نصبیش با هر زبان برنامه نویسی کسی نداره؟به حدی با محیطش میخوام اشنا بشم
اگر کسی نداره یه نفر بگه مدیریت انبار باید شامل چه فرم هایی باشه و چه عملی باید انجام بده؟

m.4.r.m
پنج شنبه 25 خرداد 1391, 23:19 عصر
این یک پروژه انبار البته تعریف Connection String مربوط به SQL به صورت ایستا تعریف شده .
پسوورد : u4yoo@yahoo.com

aleas2
جمعه 26 خرداد 1391, 08:57 صبح
داداش واقعا ممنون اگر ممکنه این فایلو هم بده

E:\win\save\ACC.mdb

راستی معرفی مرکز محل ارسال منظور چی هسته؟مگه تو انبار وظیفه ارسال کالا ها بر عهده خودشان نیست؟
و اینکه شماره سریال که مربوط به تمام محصولات هسته مثلا برای محصولات کیس یه شماره سریالی وجود داره ولی شماره اموال چی؟

m.4.r.m
جمعه 26 خرداد 1391, 12:31 عصر
شما یه دیتابیس درست کن با نام ACC و این فایلی که میدم Restore کن روش بلدی که ؟

aleas2
جمعه 26 خرداد 1391, 14:11 عصر
شرمنده اگر امکان داره بگین چطور ریستور کنم تو اکسس بلد نیستم شرمنده ممنون
ضمنا" جواب این سوالم هم بدین ممنون
و اینکه شماره سریال که مربوط به تمام محصولات هسته مثلا برای محصولات کیس یه شماره سریالی وجود داره ولی شماره اموال چی؟
یه توضیح مختصری از شماره اموال ممنون میشم بدی؟

و اینکه اگر هزار تا کیس وارد انبار بشه کاربر باید یکی یکی این کیس هارو ثبت کنه که شماره سریال و اموال هر کدوم رو ثبت کنه؟

m.4.r.m
جمعه 26 خرداد 1391, 22:47 عصر
این بانک اطلاعاتیش SQL اکسس نیست ! چی رو یاد بدم ؟:متعجب:

aleas2
شنبه 27 خرداد 1391, 07:50 صبح
من چون از sql2008 استفاده میکنم نمیتونه ریستور بکنه اگرامکان داره فایلشو کپی کنین(دیتابیس) ممنون