PDA

View Full Version : سوال: اشکال در کد نویسی

voice.reflection
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 22:48 عصر
سلام دوستان ، من تازه asp.net را شروع کرده ام و در قسمت کار با javascript با مشکل رو به رو شده ام .
من یک فایل ایجاد کرده ام اما نمی دانم که چرا کار نمی کند .
من تمام code را با توجه از مثال اصلی می نویسم اما نمی دانم که مشکل کجاست؟ در هنگام مقایسه ی به این نتیجه می رسم که هیچ مشکلی نیست اما visual Studio نوشته ی مرا قبول نمی کند در حالی که فایل اصلی را اجرا می کند.
من در اینجا فایل خود را می گذارم . لطفا آن را بررسی نمایید که مشکل کجاست؟
با سپساس فراوان
Voice Reflection

<%@
language="javascript" %>
<!DOCTYPE HTML>
<html>
<body>
<%
var d= new Date()
var h= d.getHours()
response.write("<p>">
response.write(d)
response.write("</p>")
if (h<12)
{
response.write("Good Morning")
}
else
{
response.write("Good Day")
}
%>
</body>
</html >

vahid1
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 23:45 عصر
دوست عزيز من كه متوجه نشدم به چه زباني مي‌خواهيد برنامه بنويسيد. اگر منظورتان JavaScript است حتماً در پايان خط‌ها ; بگذاريد.
اگر منظورتان c#.net است بايد مشخص كنيد كه اين كد runat=server است بازهم در پايان خط‌ها ; مي‌خواهد.

موفق باشيد

TeacherMath
پنج شنبه 18 خرداد 1391, 00:05 صبح
این کد جاوا اسکریپت نیست .بلکه سی شارپ است :<%@ Language="C#" %>

<!DOCTYPE HTML>
<html>
<body>
<%
var d= new DateTime();
var h= d.Hour;
Response.Write("<p>");
Response.Write(d) ;
Response.Write("</p>");
if (h<12)
{
Response.Write("Good Morning") ;
}
else
{
Response.Write("Good Day");
}
%>
</body>
</html>

hhsaffar
پنج شنبه 18 خرداد 1391, 15:57 عصر
کاش میگفتید که چه خطایی از شما میگیره.

من در ویژوال استدیو یک وب فرم ساختم، تمام محتوایاتش رو پاک کردم و کد شما رو نوشتم که درست کار کرد.

اگر کد رو از جایی کپی پیست کردین توجه کنید که گاهی ممکنه کاراکترهای نادیدنی وسط کدتون بیافته و ایجاد خطا کنه.

voice.reflection
پنج شنبه 18 خرداد 1391, 17:15 عصر
کاش میگفتید که چه خطایی از شما میگیره.

من در ویژوال استدیو یک وب فرم ساختم، تمام محتوایاتش رو پاک کردم و کد شما رو نوشتم که درست کار کرد.

اگر کد رو از جایی کپی پیست کردین توجه کنید که گاهی ممکنه کاراکترهای نادیدنی وسط کدتون بیافته و ایجاد خطا کنه.
دوست عزیز: من نمی دانم که چرا برای من کار نمی کند. من این کد را با توجه به یک مثال نوشته ام. اما همانطور که گفتم فایل اصلی کار می کند اما مال من نمی کند.
همچنین کاملا گیج شده ام که چگونه این کد برای شما کار کرد اما من با خواند پاسخ شما مجددا این کد را در ویژوال استودیو امتحان کردم ولی دوباره بی نتیجه بود . .
در کل اشکال من در این است که مقدار کدی را که در بالای صفحه می نویسم آنان کار نمی کنند ، منظور بالاتر از تگ <!DOCTYPE html> حال این کد درخواست Javascript باشد و یا مشخص کردن این که یک کوکی و یا یک زبان برنامه نویسی انتخاب می کنم.
با تشکر فراوان
منتظر پاسخ شما هستم دوست عزیز.

hhsaffar
پنج شنبه 18 خرداد 1391, 18:37 عصر
همونطور که TeacherMath گفت این کد C#‎ هست.
وقتی کار نمیکنه به شما پیغام خطایی رو نشون میده، یا کامپایل ارور میده، که پیغام خطا داره، یا موقع اجرا خطا میده که اون هم پیغام خودش رو داره. لطف کنید پیغام خطا رو اینجا بنویسید.
اگر کد رو از جایی کپی پیست میکنید(مثلا همین سایت) احتمال خطایی که گفتم وجود داره، سطر اول رو کامل پاک کنید و دوباره دستی بنویسید.