PDA

View Full Version : استفاده از این نوع تصاویر توی پروژه به شکله؟

samadblaj
پنج شنبه 18 خرداد 1391, 15:38 عصر
سلام روز بخیر,

استفاده از این نوع تصاویر توی پروژه به شکله؟

توی بسته گرافیکی همراه VS از این نوع تصااویر زیاد هستش میوخاستم بدونم چجور باید ازشون استفاده کنیم؟

همینطور تصاویری که سایز بندی هستند؟ :متفکر:

Mahmoud Zaad
پنج شنبه 18 خرداد 1391, 17:44 عصر
سلام
اگه منظورتون(با توجه به عکس ها) چیزی شبیه منوی استارت ویندوزه، اینکار با استفاده از رویدادها(Event) انجام میشه به مثال زیر نگاه کنید:(البته شما عکس ها رو دقیقتر کات کنید!)

Mahmoud.Afrad
پنج شنبه 18 خرداد 1391, 21:38 عصر
نه اگر دقت کنید یک عکس هست که سه حالت رو در خودش داره و در رویدادها فقط یک قسمت از سه قسمت نشون داده میشه. من هم مایلم بدونم چه جوری؟

Mahmoud Zaad
پنج شنبه 18 خرداد 1391, 21:51 عصر
نه اگر دقت کنید یک عکس هست که سه حالت رو در خودش داره و در رویدادها فقط یک قسمت از سه قسمت نشون داده میشه. من هم مایلم بدونم چه جوری؟

فکر کردم ایشون خودشون اینکارو کردن (دنبالش هم نرفتم).
نمونه این عکس رو تو کارای انیمیشن دیدم(نمیدونم مرتبط هست یا نه). مثلاً نمونه زیر ممکنه کمک کنه.

samadblaj
یک شنبه 21 خرداد 1391, 11:58 صبح
سلام ببخشید من الان به VS دسترسی ندارم این عکس رو از سورس ویندوز هفت در آوردم ، (اگه بری توی پوشه سورس گرافیکی VS هم تصاویری رو میبینی که به همین شکل وجود دارن) اگه تونستم یه عکس دیگه با همین فرمت از چک باکس میزارم (چک باکسش به همین شکل عمودی : یعنی فعال - رنگ کادر - تیک دار - غیر فعال...)
من خودم از این نوع تصاویر به صورت Event استفاده میکردم که با اجرای هر Event عکس مورد نیاز load میشد،ولی راه من بهینه و منطقی نبود.

آره درست میگید.

توی این روش برنامه یکبار عکس رو load میکنه و نمیدونم از مقیاس بندی یا به هر شکل دیگه استفاده میکنه؟

samadblaj
یک شنبه 21 خرداد 1391, 12:59 عصر
خودم به یه جواب قابل قبولی رسیدم استافده از WPF !

اینم یه لینک برا استفاده از این نوع:
ببینید (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/cc294737.aspx)