PDA

View Full Version : روش نصب برنامه و اتصال ب پایگاه داده

hahaie
جمعه 19 خرداد 1391, 21:25 عصر
سلام.
سوالی که دارم اینه ک وقتی برنامه نوشته میشه برای ایجاد ستاپ برای اون باید برای برنامه exe بسازیم و از exe ستاپ بسازیم یا نه از خود برنامه ستاپ بگیریم.(من از خود برنامه که فاقد exe هست ستاپ ساختم اما بعد از نصب ایرادش اینه ک یه جورایی سورس برنامه نصب میشه).
بعدشم من دو sql express 2008 دارم یکی x64 و دیگری x86.کدوم رو باید نصب کنم و چطوری پایگاه رو بهش معرفی کنم.ضمن اینکه وقتی x64 رو نصب میکنم حین نصب خطایی میده (win32)و مراحل نصب قطع میشه.
کمک کنید ممنون میشم

Mahmoud.Afrad
جمعه 19 خرداد 1391, 22:09 عصر
مد ایجاد برنامه رو روی release قرار بدید و یک بار برنامه رو دیباگ کنید. بعد محتویات پوشه release فولدر bin را به ستاپ اضافه کنید نه سورس برنامه را. برای اضافه کردن sqlexpress هم در هنگام ساخت ستاپ در قسمت prerequisties تیکش رو بزنید خود vs این کار رو انجام میده و در هنگام نصب برنامه نسخه مناسب سیستم عامل (32 یا 64بیت) نصب خواهد شد.

ahmadreza517
شنبه 20 خرداد 1391, 09:57 صبح
به نام تنها برنامه نویس هستی
سلام ,

برای exe سازی پروژه ، حالا با هر نرم افزاری به مسیر پروژه رفته پوشه bin / debug و هرچه فایل هست رو به لیست نرم افزار exe ساز خودتون اضافه کنید.

احتمالا نرم افزار exe ساز مد نظر شما فا یل اصلی exe پروژتونو درخاست می کنه (با کلیک بر روی ایکن برنامه ) فایل اصلی اجرا بشه.

این جور نرم افزار ها امکان تنظیمات دیگر را هم می دهند. تغییرات Registry و ...