PDA

View Full Version : سوال: آموزش ایجاد اسلاید شو در فرم اکسس

محمد رضا انوری
شنبه 20 خرداد 1391, 16:19 عصر
باسلام خدمت همه دوستان و اساتید ارجمند
من میخوام تو فرمم از یک سری عکس که بروی درایو C:\ image هست اسلاید شو داشته باشم .
لطفاً دوستان کمک کنید .

محمد رضا انوری
یک شنبه 21 خرداد 1391, 09:22 صبح
اساتید ارجمند لطفاً راهنمایی کنید .

محمد رضا انوری
دوشنبه 22 خرداد 1391, 16:46 عصر
دوست عزیز الانتظارو اشدو من الموت

RESMAILY
دوشنبه 22 خرداد 1391, 19:56 عصر
به نام خدا
با سلام. دوست عزيز نحوه تخصيص يك تصوير به كنترل مربوطه روشن است و به احتمال زياد خودتان مي دانيد. مثلا:
Image1.Picture = strPath
كه واضح است اين strPath كذايي شامل درايو و مسير و پوشه و نام خود تصوير مي باشد. كافي است آن را يافته و تخصيص بدهيم و خودتان مي دانستيد. پس احتمالا منظورتان چيز ديگري است كه اگر توضيح بدهيد دوستان با تجربه حتما پاسخ خواهند داد.

محمد رضا انوری
سه شنبه 23 خرداد 1391, 09:07 صبح
با سلام خدمت شما بزرگوار عزیز
مرسی از لطفتون اما من منظورم اینکه که بعضی از سایت ها رو دیده اید که در وسط فرم اصلیشون یک مجموعه عکس دارن که مدام اسلاید میشه بهتره که با مثال صحبت کنیم : سایت bmi.ir (بانک ملی ) رو بزرگواری کنید ببینید (قطعاً با اکسس نمیشه مثل اون درست کرد اما من فقط شبیه سازی شودشو میخوام واسه برنامه ام داشته باشم ) در وسط فرم یک سری عکس که بنا به مناسبت و خدمات مختلف عوض میشه من هم میخوام تو برنامه ام یه همچین اسلایدی رو توی فرم اصلی خودم داشته باشم که حالا بنا به مناسبت های مختلف یا امکانات برنامه عکس هاش رو عوض کنم . چون این برنامه میخواد در سطح شبکه اجرا بشه فکر میکنم مثل سایت بانک ملی باشه جذاب تر خواهد شد . امیدوارم که توانسته باشم منظورم را برسانم .

emami.sie
سه شنبه 23 خرداد 1391, 14:34 عصر
سلام
راستش من سرعت اینترنتم اینقدر کمه که نمی تونم سایت بانک ملی رو باز کنم (در حال حاضر)
ولی با توجه به موضوع تاپیک یه کارایی کردم...
نمونه رو ببینید (عکسهای مورد نظرتون رو اضافه کنید) و 5 ثانیه برای تعویض عکس صبر کنید...
موفق باشید
یا علی

محمد رضا انوری
سه شنبه 23 خرداد 1391, 18:10 عصر
سلام مهندس
مرسی فوق العاده است همونی که من میخواستم
فقط مهندس یه بزرگواری میکنی من میخوام جایی که عکس ها هست مثل یک پوشه تو سرور (منظورم از سرور یعنی shared document یکی از سیستم های دیگه که به اشتراک گذاشته شده است) که هرچی عکس اون جا میریزم اونا رو اسلاید کنه . میشه راهنمایی کنید .

emami.sie
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 07:40 صبح
سلام مهندس
مرسی فوق العاده است همونی که من میخواستم
فقط مهندس یه بزرگواری میکنی من میخوام جایی که عکس ها هست مثل یک پوشه تو سرور (منظورم از سرور یعنی shared document یکی از سیستم های دیگه که به اشتراک گذاشته شده است) که هرچی عکس اون جا میریزم اونا رو اسلاید کنه . میشه راهنمایی کنید .
سلام
خواهش می کنم، وظیفست...
در مورد سئوالی هم که فرمودید کافیه در قسمت اضافه نمودن عکس، آدرس سیستمی که عکسها درش موجوده رو بهش بدید؛ یعنی بعد از انتخاب گزینه اضافه نمودن عکس، به جای My Computer گزینه My Network Place رو انتخاب کنید و آدرس مدنظر رو بهش بدید... (البته در شبکه WorkGroup)
موفق باشید
یا علی

محمد رضا انوری
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 09:16 صبح
سلام مرسی مهندس لطف کردی
اما منظورم اینه که میشه به جای معرفی فایل (گزینه اضافه نمودن عکس ) به این سیستم یک پوشه رو معرفی کرد که هرچی فایل تو اون پوشه میریزی رو نمایش بده . این پوشه اگه از پشت برنامه هم تنظیم بشه هیچ مشکلی نداره . آیا همچین چیزی شدنی است.
یا علی

emami.sie
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 10:15 صبح
سلام مرسی مهندس لطف کردی
اما منظورم اینه که میشه به جای معرفی فایل (گزینه اضافه نمودن عکس ) به این سیستم یک پوشه رو معرفی کرد که هرچی فایل تو اون پوشه میریزی رو نمایش بده . این پوشه اگه از پشت برنامه هم تنظیم بشه هیچ مشکلی نداره . آیا همچین چیزی شدنی است.
یا علی
سلام
نمونه رو در هر مسیری که مد نظرتونه از حالت زیپ خارج کنید و نتیجه رو ببینید...
خوب حالا کافیه 2 نمونه ارائه شده رو باهم ترکیب کنید تا نتیجه مطلوب حاصل بشه...
موفق باشید
یا علی

محمد رضا انوری
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 10:21 صبح
با سلام
مهندس مرسی خیلی ممنون انشاء اون چیزی رو که میخوای فراتر از ذهنتو حضرت زهرا بهت بده متشکرم.

sajjad_kochekian
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 11:50 صبح
سلام
راستش من سرعت اینترنتم اینقدر کمه که نمی تونم سایت بانک ملی رو باز کنم (در حال حاضر)
ولی با توجه به موضوع تاپیک یه کارایی کردم...
نمونه رو ببینید (عکسهای مورد نظرتون رو اضافه کنید) و 5 ثانیه برای تعویض عکس صبر کنید...
موفق باشید
یا علی

این خیلی عالیه
دو چیز کم داره
1. دکمه توقف و راه اندازی که کار خیلی سختی نیست
2. انتخاب یک فولدر که وقتی انتخاب کردی تمامی عکس های آن را به لیست اضافه کند