PDA

View Full Version : حرفه ای: چرا این برنامه آپلود روی ویندوز هفت 7 کار نمیکنه ؟ اما روی XP کار میکنه

elimiz
شنبه 20 خرداد 1391, 16:55 عصر
سلام دوستان من
این برنامه که سورسش رو براتون گذاشتم یک برنامه آپلودر هست.که بعد از اجرا بصورت hiden یک فایل رو از ادرس C:\CONFIG.SYZ بر روی هاست من آپلود میکنه. البته به کمک فایلهای php که روی هاست هست.
تنها مشکل این برنامه این هست که روی ویندوز xp بخوبی کار میکنه اما روی ویندوز seven7 کار نمیکنه
از دوستان هرکسی میتونه کمک کنه خدا خیرش بده بد جوری لنگ این برنامه هستم
دسستون درد نکنه منتظرم

اینم سورس برنامه
88066

elimiz
یک شنبه 21 خرداد 1391, 00:35 صبح
کسی نیست کمک کنه ؟

سید حمید حق پرست
یک شنبه 21 خرداد 1391, 03:25 صبح
سلام
دوست عزیز مشکل از فایل php هست . بنده امتحانش کردم اصلا فایل اپلود نمیکنه

موفق باشید

یا علی (ع)

elimiz
یک شنبه 21 خرداد 1391, 15:55 عصر
سلام دوست عزیز فایلهای php مشکلی ندارن و بدرستی کار میکنن. برای اطمینان فایلهای php رو هم اینجا میزارم
برنامه روی ویندوز هفت کار نمیکنه نه فایلهای php. فایلهای php روی سرور اجرا میشن وو ربطی به سیستم عامل بازدیدکننده ندارن

دانلود فایلهای php
88099

elimiz
دوشنبه 22 خرداد 1391, 20:03 عصر
از اساتید محترم کسی نیست کمک کنه.

elimiz
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 13:04 عصر
چرا اینجا کسی پیدا نمیشه که راهنمایی کنه ؟

elimiz
شنبه 27 خرداد 1391, 11:46 صبح
یعنی کسی جواب سوال منو بلد نیست ؟

سید حمید حق پرست
شنبه 27 خرداد 1391, 21:57 عصر
سلام
دوست عزیز بنده فایل php رو از سرور خودتون استخراج و در سرور خودم قرار دادم و هیچ فایلی رو اپلود نکرد
فکر کنم دوستان واسه این جواب نمیدن چون شما میخواهید کی جن بنویسید و کی جن خلاف قوانینه سایته

موفق باشید

یا علی (ع)

elimiz
یک شنبه 28 خرداد 1391, 15:38 عصر
دوست عزیز شما هیچ وقت نمیتونید فایل php رو از روی سرور ذخیره یا دانلود کنید. برای شما بصورت html ذخیره میشه. و اینکه بنده هر روز هزاران فایل با این فایل php اپلود میکنم. فایل سالم هست

سید حمید حق پرست
دوشنبه 29 خرداد 1391, 11:31 صبح
سلام
دوست عزی من خودم php مینویسم و سایت طراحی میکنم حالا شما میگید با html ذخیره کردید؟؟؟؟ . بنده از روش زیر استفاده میکنم . میگم تا یاد بگیرید :
بنده فایل رو ذخیرهه نکردم . ادرس فایل شما رو در مرورگر ie باز کردم و ازمنو view بعد source زدم و کل کد رو کپی کرم و در یک فایل php ذخیره و در هاست اپلود کردم
(بیخودی قزاوت نکنید)

یا علی (ع)

سید حمید حق پرست
دوشنبه 29 خرداد 1391, 11:52 صبح
این هم عکس فایل برای نشان دادن کار نکرد فایلهای شما :
88393
فایل که اپلود نمیکنه که هیچ فایل upload_rename_ac.php هم مشکل داره (کار نکردن در ویندوز سون مشکل برنامه نیست بلکه مشکل فایل php هست (رو xp امتحان نکردم ببینم کار میکنه یا نه)

یا علی (ع)

star_star
دوشنبه 29 خرداد 1391, 19:22 عصر
دوستان محترم این پست خلاف قوانین سایته !!!
تروجان ، کی جن ....... !!!!!
دوست عزیز اینجا نمی تونی جواب مشکلتو پیدا کنی چون خلافه قوانین سایته
می تونی جواب سوالتو از سایت آشیانه پیدا کنی !
یا علی

elimiz
جمعه 02 تیر 1391, 15:38 عصر
سلام
اولآ قضاوت نه قزاوت
دوما کدهای php سمت سرور ترجمه میشن و برای شما نمایش داده میشن شما نمیتونید کدهای php رو ببینید
شما واقعا چیزی سرت نمیشه چرا میای گمراه میکنی ؟

سید حمید حق پرست
جمعه 02 تیر 1391, 15:43 عصر
اولآ قضاوت نه قزاوت

چیزی نداری بگی این نباشه اقای معلم . به جای برنامه نویسی برو معلم دیکته امادگی شو:قهقهه:

من چیزی سرم نمیشه یا شما بیسواد . فایلهات مشکل دارههه . همین فایلهات که اینجا ضمیمه کردی اپلود کردم . مشکل داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تو چیزی سرت نمیشه و نمیتونی این مشکل رو حل کنی وگرنه بنده وقتی دهن شما پر از شیر بود این کارهارو میکرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ق قهه:
پس دیگه بس کن برو به بچه کاریهات برس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یا علی (ع)