PDA

View Full Version : سوال: درخواست درگاه ملت

hno2005
شنبه 20 خرداد 1391, 17:30 عصر
باسلام خسته نباشید
من یک سایت نوشتم و الان میخواهم درگاه ملت رو روش فعال کنم .
Cms خاصی نیست .
چندین نمونه کد گرفتم ولی نتونستم درستش کنم .

کسی یک کد ساده داره که مثلا کاربر هزینه رو وارد کنه ، ارسال رو بزنه وصل بشه به بانک پرداخت رو انجام بده و بعد برگشت بخوره به سایت و تایید کنه ؟

همین یک تیکه کد رو میخواهم .
کسی میتونه راهنمایی کنه ، خیلی عصابم رو خرد کرده . از صبح تا حالا چندین کد رو چک کردم نشده

مرسی

saadatieathar
شنبه 20 خرداد 1391, 18:52 عصر
سلام
شما از خود بانک درخواست دادید ؟
اول شما درخواست میدید،یه سری اطلاعات به شما میدن بعد شما سیستم اتصال به درگاه رو پیاده می کنید.
رایگانش توی اینترنت هست ولی من پیشنهاد نمی کنم ، اما اگر خواستید "اسکریپت درگاه بانک ملت" رو سرچ کنید می تونید ببینید
من این رو پیشنهاد میدم:
هزنیه زیادی هم نداره،اما مهم اینه که پشتیبانی داره و خودشون برات راه اندازی می کنند.

http://payment.maker.ir/

reza10wert
شنبه 20 خرداد 1391, 20:44 عصر
دوست عزیز
معمولا از هر بانکی درگاه بگیری خودشون فایل راهنما هم میدن خدمتت

رضا قربانی
شنبه 20 خرداد 1391, 22:54 عصر
پست شماره 77 صفحه 8 توضیح دادم - البته توضیح دوستان هم هست : http://barnamenevis.org/showthread.php?106979-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D9%83%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%8A%D 9%83-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%83-%D9%85%D9%84%D8%AA&p=1485091&viewfull=1#post1485091

farhadfery
یک شنبه 21 خرداد 1391, 10:50 صبح
باسلام خسته نباشید
من یک سایت نوشتم و الان میخواهم درگاه ملت رو روش فعال کنم .
Cms خاصی نیست .
چندین نمونه کد گرفتم ولی نتونستم درستش کنم .

کسی یک کد ساده داره که مثلا کاربر هزینه رو وارد کنه ، ارسال رو بزنه وصل بشه به بانک پرداخت رو انجام بده و بعد برگشت بخوره به سایت و تایید کنه ؟

همین یک تیکه کد رو میخواهم .
کسی میتونه راهنمایی کنه ، خیلی عصابم رو خرد کرده . از صبح تا حالا چندین کد رو چک کردم نشده

مرسی
مستنات را از بانک بگیر و به دقت بخون. من اولین بار که می خواستم پرداخت را بزنم. نبم ساعت بیشتر طول نکشید! فقط documrnt را چندین بار به دقت خوندم. اگر هم می بینی نمی تونی. یه کم هزینه کن تا برات ok کنمش.:چشمک:

hno2005
دوشنبه 22 خرداد 1391, 15:37 عصر
سلام خسته نباشید
دوستان ما هرکاری کردیم نفهمیدیم این کد رهگیری رو باید از کدوم قسمت بدیم ؟
بعد از اینکه پرداخت انجام میشه ، کدوم یکی از مقادیر کد رهگیری پرداخت هست ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

hamed-php
دوشنبه 22 خرداد 1391, 16:56 عصر
کد رهگیری پرداخت یا رسید دیجیتالی رو معمولاً بانک میفرسته که شما به مشتری نمایش میدید
بعد از اون تابع VerifyTransaction را Call کنید یا هر تابعی که بانک برای تایید پرداخت به شما داده است . جوابی که بانک می دهد دقیقا برابر است با مبلغی که از کارت مشتری کسر شده
شما باز هم این مبلغ کسر شده از حساب مشتری را با مبلغی که خودتان در مرحله ی
اول برای صفحه پرداخت بانک ارسال کرده اید چک کنید که حتما مساوی باشد.
بدین ترتیب عملیات پرداخت رو کامل کرده اید.